Kabouters Opglabbeek

Scoren met jeugd, dat doe je met Dexia Foot PASS

U-15

Ploegfoto

Groepsfoto nopic.jpg

Kalender : U-15

datumuur thuisuituitslag
Zat 12 Jan 201914:30E Termien CU-155-2
Zon 20 Jan 201910:00U-15WS SchoonbeekBeverst B4-1
Zon 27 Jan 201909:15Genk VV BU-15
PP
Zat 09 Feb 201911:00SK Munsterbilzen U-155-3
Zat 16 Feb 201913:00FC Diepenbeek CU-151-3
Zon 24 Feb 201910:00U-15Park Houthalen B2-9
Zon 17 Mrt 201909:15WS SchoonbeekBeverst BU-154-1
Zon 24 Mrt 201910:00U-15Genk VV B3-1
Zon 31 Mrt 201909:15AsNiel Utd BU-15
FI
Woe 03 Apr 201918:00U-15E Termien C7-1
Zon 07 Apr 201910:00U-15SK Munsterbilzen 5-7
Zon 14 Apr 201910:00U-15FC Diepenbeek C
F1
Woe 17 Apr 201918:30U-15AsNiel Utd B3-5
Zon 28 Apr 201911:00Park Houthalen BU-155-1

AMC = Algemeen forfait voor het volledige seizoen
FF = Forfait gegeven door deze ploeg
PP = Uitgestelde wedstrijd


Informatie over de reeks

Globale Rangschikking

Ranggespwinstgelijkverliesvoortegenpnt
1Park Houthalen B141211651537
2SK Munsterbilzen 141103845133
3E Termien C13715644022
4AsNiel Utd B13607516218
5FC Diepenbeek C13508274715
6WS SchoonbeekBeverst B13427232914
7U-1513409345412
8Genk VV B13201125756

Weekoverzicht periode van : tot

datumuurthuisuituitslag

Kalender

datumuurthuisuituitslag
 
Zat 12 Jan 201913:00FC Diepenbeek CPark Houthalen B1-3
Zat 12 Jan 201914:30E Termien CKab Opglabbeek 5-2
 
Zon 13 Jan 201909:15WS SchoonbeekBeverst BSK Munsterbilzen 1-4
Zon 13 Jan 201909:15Genk VV BAsNiel Utd B1-8
 
Zat 19 Jan 201911:00SK Munsterbilzen Genk VV B12-3
 
Zon 20 Jan 201909:15AsNiel Utd BFC Diepenbeek C9-1
Zon 20 Jan 201910:00Kab Opglabbeek WS SchoonbeekBeverst B4-1
Zon 20 Jan 201911:00Park Houthalen BE Termien C3-1
 
Zon 27 Jan 201909:15Genk VV BKab Opglabbeek
PP
 
Zat 02 Feb 201914:30E Termien CWS SchoonbeekBeverst B
PP
 
Woe 06 Feb 201919:30AsNiel Utd BPark Houthalen B1-5
 
Zat 09 Feb 201911:00SK Munsterbilzen Kab Opglabbeek 5-3
 
Zon 10 Feb 201909:15Genk VV BE Termien C6-4
 
Woe 13 Feb 201919:00FC Diepenbeek CWS SchoonbeekBeverst B2-1
 
Zat 16 Feb 201913:00FC Diepenbeek CKab Opglabbeek 1-3
Zat 16 Feb 201914:30E Termien CAsNiel Utd B12-3
 
Zon 17 Feb 201909:15WS SchoonbeekBeverst BGenk VV B3-1
Zon 17 Feb 201911:00Park Houthalen BSK Munsterbilzen 5-2
 
Zat 23 Feb 201911:00SK Munsterbilzen E Termien C4-3
 
Zon 24 Feb 201909:15AsNiel Utd BWS SchoonbeekBeverst B4-3
Zon 24 Feb 201909:15Genk VV BFC Diepenbeek C2-3
Zon 24 Feb 201910:00Kab Opglabbeek Park Houthalen B2-9
 
Zon 03 Mrt 201909:15WS SchoonbeekBeverst BPark Houthalen B0-4
 
Woe 06 Mrt 201919:30FC Diepenbeek CE Termien C1-5
 
Zat 09 Mrt 201911:00SK Munsterbilzen WS SchoonbeekBeverst B5-1
Zat 09 Mrt 201915:00Park Houthalen BFC Diepenbeek C5-0
Zat 09 Mrt 201915:00AsNiel Utd BGenk VV B5-0
 
Zat 16 Mrt 201913:00FC Diepenbeek CAsNiel Utd B
PP
 
Zon 17 Mrt 201909:15WS SchoonbeekBeverst BKab Opglabbeek 4-1
Zon 17 Mrt 201909:15Genk VV BSK Munsterbilzen 2-8
 
Zat 23 Mrt 201911:00SK Munsterbilzen AsNiel Utd B11-6
Zat 23 Mrt 201914:30E Termien CFC Diepenbeek C5-4
 
Zon 24 Mrt 201910:00Kab Opglabbeek Genk VV B3-1
Zon 24 Mrt 201911:00Park Houthalen BWS SchoonbeekBeverst B0-0
 
Zat 30 Mrt 201913:00FC Diepenbeek CSK Munsterbilzen 2-9
 
Zon 31 Mrt 201909:15AsNiel Utd BKab Opglabbeek
FI
Zon 31 Mrt 201909:15Genk VV BPark Houthalen B0-9
 
Woe 03 Apr 201918:00Kab Opglabbeek E Termien C7-1
 
Zat 06 Apr 201914:30E Termien CGenk VV B11-2
 
Zon 07 Apr 201909:15WS SchoonbeekBeverst BFC Diepenbeek C0-1
Zon 07 Apr 201910:00Kab Opglabbeek SK Munsterbilzen 5-7
Zon 07 Apr 201911:00Park Houthalen BAsNiel Utd B5-0
 
Woe 10 Apr 201919:45WS SchoonbeekBeverst BE Termien C2-2
 
Zon 14 Apr 201909:15AsNiel Utd BE Termien C1-10
Zon 14 Apr 201909:15Genk VV BWS SchoonbeekBeverst B1-4
Zon 14 Apr 201910:00Kab Opglabbeek FC Diepenbeek C
F1
 
Woe 17 Apr 201918:30Kab Opglabbeek AsNiel Utd B3-5
 
Zat 20 Apr 201911:00SK Munsterbilzen Park Houthalen B2-10
 
Don 25 Apr 201919:00E Termien CPark Houthalen B0-2
 
Zat 27 Apr 201913:00FC Diepenbeek CGenk VV B5-1
Zat 27 Apr 201914:30E Termien CSK Munsterbilzen 5-3
 
Zon 28 Apr 201909:15WS SchoonbeekBeverst BAsNiel Utd B3-0
Zon 28 Apr 201911:00Park Houthalen BKab Opglabbeek 5-1
 
Zat 04 Mei 201911:00SK Munsterbilzen FC Diepenbeek C4-1
Zat 04 Mei 201911:00Park Houthalen BGenk VV B
F1
 
Zat 11 Mei 201913:00AsNiel Utd BSK Munsterbilzen 4-8

Specifieke informatie voor de ploeg

De trainers kunnen hier informatie m.b.t. de start van de trainingen,afspraken enz... vermelden. Deze informatie moeten ze even sturen naar de webmaster en die zal voor de verdere verwerking zorgen. Uiteraard kan hij ook gebruik maken van het forum waar iedere ploeg een eigen stukje kan hebben.

Rangschikking

U-15

STPloegMatch W  G  V pnt
1  Park Houthalen B14121137
2  SK Munsterbilzen14110333
3  E Termien C1371522
4  AsNiel Utd B1360718
5  FC Diepenbeek C1350815
6  WS SchoonbeekBev1342714
7  Opglabbeek1340912
8  Genk VV B1320116

Sponsors

Bel ons !! Klik hier voor de mogelijkheden

Shirt-sponsor

Sponsor worden ?




Training-sponsor

Bedankt



Ploeg-sponsor

Bedankt



Uit sympathie

Reeds vanaf € 20. Klik hier