Kabouters Opglabbeek

Scoren met jeugd, dat doe je met Dexia Foot PASS

U-15

Ploegfoto

Groepsfoto nopic.jpg

Kalender : U-15

datumuur thuisuituitslag
Zon 02 Sep 201810:00U-15Achel VV 2-8
Zon 16 Sep 201810:00U-15N Gruitrode 1-9
Zon 23 Sep 201810:00SLW Maaseik AU-1511-0
Zon 30 Sep 201810:00FC Eksel U-157-3
Zon 07 Okt 201810:00U-15Racing Peer A0-4
Zat 13 Okt 201815:00Kaulille FC U-153-0
Zat 20 Okt 201810:30Achel VV U-155-1
Zon 04 Nov 201810:00N Gruitrode U-159-0
Zon 11 Nov 201810:00U-15SLW Maaseik A1-2
Zon 18 Nov 201810:00U-15FC Eksel -
Zon 25 Nov 201810:00Racing Peer AU-15-
Zon 02 Dec 201810:00U-15Kaulille FC -

AMC = Algemeen forfait voor het volledige seizoen
FF = Forfait gegeven door deze ploeg
PP = Uitgestelde wedstrijd


Informatie over de reeks

Globale Rangschikking

Ranggespwinstgelijkverliesvoortegenpnt
1N Gruitrode 10811532925
2Achel VV 10712473322
3Racing Peer A9702471321
4SLW Maaseik A9414413013
5FC Eksel 9315394810
6Kaulille FC 810712363
7U-1590098580

Weekoverzicht periode van : tot

datumuurthuisuituitslag

Kalender

datumuurthuisuituitslag
 
Zon 02 Sep 201810:00FC Eksel N Gruitrode 3-7
Zon 02 Sep 201810:00Racing Peer AKaulille FC 4-1
Zon 02 Sep 201810:00Kab Opglabbeek Achel VV 2-8
 
Zat 08 Sep 201810:30Achel VV Racing Peer A3-2
 
Zon 09 Sep 201810:00N Gruitrode SLW Maaseik A6-3
Zon 09 Sep 201810:00Kaulille FC FC Eksel 3-7
 
Zon 16 Sep 201810:00FC Eksel SLW Maaseik A5-5
Zon 16 Sep 201810:00Kab Opglabbeek N Gruitrode 1-9
Zon 16 Sep 201810:00Kaulille FC Achel VV 2-4
 
Zat 22 Sep 201810:30Achel VV FC Eksel 10-1
 
Zon 23 Sep 201810:00SLW Maaseik AKab Opglabbeek 11-0
Zon 23 Sep 201810:00N Gruitrode Racing Peer A4-3
 
Zon 30 Sep 201810:00FC Eksel Kab Opglabbeek 7-3
Zon 30 Sep 201810:00Racing Peer ASLW Maaseik A6-4
 
Woe 03 Okt 201819:00Kaulille FC N Gruitrode 2-4
 
Zon 07 Okt 201810:00Kab Opglabbeek Racing Peer A0-4
Zon 07 Okt 201810:00SLW Maaseik AKaulille FC 6-0
Zon 07 Okt 201810:00N Gruitrode Achel VV 6-6
 
Zat 13 Okt 201810:30Achel VV SLW Maaseik A1-4
Zat 13 Okt 201815:00Kaulille FC Kab Opglabbeek 3-0
 
Zon 14 Okt 201810:00Racing Peer AFC Eksel 5-0
 
Zat 20 Okt 201810:30Achel VV Kab Opglabbeek 5-1
 
Zon 21 Okt 201810:00Kaulille FC Racing Peer A0-8
Zon 21 Okt 201810:00N Gruitrode FC Eksel 5-4
 
Zon 28 Okt 201810:00Racing Peer AAchel VV 10-1
Zon 28 Okt 201810:00SLW Maaseik AN Gruitrode 2-3
 
Vri 02 Nov 201819:00SLW Maaseik AFC Eksel 4-8
 
Zat 03 Nov 201810:30Achel VV Kaulille FC 3-1
 
Zon 04 Nov 201810:00N Gruitrode Kab Opglabbeek 9-0
 
Zon 11 Nov 201810:00Racing Peer AN Gruitrode 5-0
Zon 11 Nov 201810:00FC Eksel Achel VV 4-6
Zon 11 Nov 201810:00Kab Opglabbeek SLW Maaseik A1-2
 
Zon 18 Nov 201810:00N Gruitrode Kaulille FC -
Zon 18 Nov 201810:00SLW Maaseik ARacing Peer A-
Zon 18 Nov 201810:00Kab Opglabbeek FC Eksel -
 
Zat 24 Nov 201810:30Achel VV N Gruitrode -
 
Zon 25 Nov 201810:00Racing Peer AKab Opglabbeek -
Zon 25 Nov 201810:00Kaulille FC SLW Maaseik A-
 
Zon 02 Dec 201810:00FC Eksel Racing Peer A-
Zon 02 Dec 201810:00Kab Opglabbeek Kaulille FC -
Zon 02 Dec 201810:00SLW Maaseik AAchel VV -
 
Zat 08 Dec 201813:00FC Eksel Kaulille FC -

Specifieke informatie voor de ploeg

De trainers kunnen hier informatie m.b.t. de start van de trainingen,afspraken enz... vermelden. Deze informatie moeten ze even sturen naar de webmaster en die zal voor de verdere verwerking zorgen. Uiteraard kan hij ook gebruik maken van het forum waar iedere ploeg een eigen stukje kan hebben.

Rangschikking

U-15

STPloegMatch W  G  V pnt
1  N Gruitrode 1081125
2  Achel VV 1071222
3  Racing Peer A970221
4  SLW Maaseik A941413
5  FC Eksel 931510
6  Kaulille FC 81073
7  Opglabbeek90090

Sponsors

Bel ons !! Klik hier voor de mogelijkheden

Shirt-sponsor

Sponsor worden ?




Training-sponsor

Bedankt



Ploeg-sponsor

Bedankt



Uit sympathie

Reeds vanaf € 20. Klik hier