U-15

Ploegfoto

Groepsfoto nopic.jpg

Kalender : U-15

datumuur thuisuituitslag
Zat 31 Aug 201910:00U-15Park Houthalen C15-2
Zon 08 Sep 201909:15E Termien BU-150-15
Zat 14 Sep 201914:00U-15Umitspor Maasmechelen A5-4
Zon 22 Sep 201910:00AsNiel Utd BU-15-
Zat 28 Sep 201915:00U-15VV Stokkem B-
Zon 06 Okt 201909:15Genk VV BU-15-
Zat 12 Okt 201915:00U-15Boorsem Sport B-
Zon 20 Okt 201909:30Park Houthalen CU-15-
Zat 26 Okt 201910:00U-15E Termien B-
Zon 03 Nov 201911:15Umitspor Maasmechelen AU-15-
Zat 09 Nov 201915:00U-15AsNiel Utd B-
Zon 17 Nov 201909:15VV Stokkem BU-15-
Zat 23 Nov 201915:00U-15Genk VV B-
Zat 30 Nov 201915:00Boorsem Sport BU-15-

AMC = Algemeen forfait voor het volledige seizoen
FF = Forfait gegeven door deze ploeg
PP = Uitgestelde wedstrijd


Informatie over de reeks

Globale Rangschikking

Ranggespwinstgelijkverliesvoortegenpnt
1U-1533003569
2Boorsem Sport B320120126
2Umitspor Maasmechelen A32012376
4VV Stokkem B2101553
4Genk VV B310210183
4AsNiel Utd B2101863
7E Termien B20020250
7Park Houthalen C20023250

Weekoverzicht periode van : tot

datumuurthuisuituitslag

Kalender

datumuurthuisuituitslag
 
Vri 30 Aug 201919:00Boorsem Sport BE Termien B10-0
 
Zat 31 Aug 201910:00Kab Opglabbeek Park Houthalen C15-2
 
Zon 01 Sep 201910:00VV Stokkem BAsNiel Utd B3-2
Zon 01 Sep 201911:15Umitspor Maasmechelen AGenk VV B9-1
 
Zon 08 Sep 201909:15E Termien BKab Opglabbeek 0-15
Zon 08 Sep 201909:15Genk VV BVV Stokkem B3-2
Zon 08 Sep 201909:30Park Houthalen CUmitspor Maasmechelen A1-10
Zon 08 Sep 201910:00AsNiel Utd BBoorsem Sport B6-3
 
Zat 14 Sep 201914:00Kab Opglabbeek Umitspor Maasmechelen A5-4
Zat 14 Sep 201915:00Boorsem Sport BGenk VV B7-6
 
Zon 15 Sep 201909:15E Termien BAsNiel Utd B-
Zon 15 Sep 201910:00VV Stokkem BPark Houthalen C-
 
Zon 22 Sep 201909:15Genk VV BE Termien B-
Zon 22 Sep 201909:30Park Houthalen CBoorsem Sport B-
Zon 22 Sep 201910:00AsNiel Utd BKab Opglabbeek -
Zon 22 Sep 201911:15Umitspor Maasmechelen AVV Stokkem B-
 
Zat 28 Sep 201915:00Kab Opglabbeek VV Stokkem B-
Zat 28 Sep 201915:00Boorsem Sport BUmitspor Maasmechelen A-
 
Zon 29 Sep 201909:15E Termien BPark Houthalen C-
Zon 29 Sep 201910:00AsNiel Utd BGenk VV B-
 
Zon 06 Okt 201909:15VV Stokkem BBoorsem Sport B-
Zon 06 Okt 201909:15Genk VV BKab Opglabbeek -
Zon 06 Okt 201909:30Park Houthalen CAsNiel Utd B-
Zon 06 Okt 201911:15Umitspor Maasmechelen AE Termien B-
 
Zat 12 Okt 201915:00Kab Opglabbeek Boorsem Sport B-
 
Zon 13 Okt 201909:15Genk VV BPark Houthalen C-
Zon 13 Okt 201909:15E Termien BVV Stokkem B-
Zon 13 Okt 201910:00AsNiel Utd BUmitspor Maasmechelen A-
 
Vri 18 Okt 201919:00E Termien BBoorsem Sport B-
 
Zon 20 Okt 201909:15Genk VV BUmitspor Maasmechelen A-
Zon 20 Okt 201909:30Park Houthalen CKab Opglabbeek -
Zon 20 Okt 201910:00AsNiel Utd BVV Stokkem B-
 
Zat 26 Okt 201910:00Kab Opglabbeek E Termien B-
Zat 26 Okt 201915:00Boorsem Sport BAsNiel Utd B-
 
Zon 27 Okt 201909:15VV Stokkem BGenk VV B-
Zon 27 Okt 201911:15Umitspor Maasmechelen APark Houthalen C-
 
Zon 03 Nov 201909:15Genk VV BBoorsem Sport B-
Zon 03 Nov 201909:30Park Houthalen CVV Stokkem B-
Zon 03 Nov 201910:00AsNiel Utd BE Termien B-
Zon 03 Nov 201911:15Umitspor Maasmechelen AKab Opglabbeek -
 
Zat 09 Nov 201915:00Boorsem Sport BPark Houthalen C-
Zat 09 Nov 201915:00Kab Opglabbeek AsNiel Utd B-
 
Zon 10 Nov 201909:15E Termien BGenk VV B-
Zon 10 Nov 201909:15VV Stokkem BUmitspor Maasmechelen A-
 
Zon 17 Nov 201909:15VV Stokkem BKab Opglabbeek -
Zon 17 Nov 201909:15Genk VV BAsNiel Utd B-
Zon 17 Nov 201909:30Park Houthalen CE Termien B-
Zon 17 Nov 201911:15Umitspor Maasmechelen ABoorsem Sport B-
 
Zat 23 Nov 201914:30Boorsem Sport BVV Stokkem B-
Zat 23 Nov 201915:00Kab Opglabbeek Genk VV B-
 
Zon 24 Nov 201909:15E Termien BUmitspor Maasmechelen A-
Zon 24 Nov 201910:00AsNiel Utd BPark Houthalen C-
 
Zat 30 Nov 201915:00Boorsem Sport BKab Opglabbeek -
 
Zon 01 Dec 201909:15VV Stokkem BE Termien B-
Zon 01 Dec 201909:30Park Houthalen CGenk VV B-
Zon 01 Dec 201911:15Umitspor Maasmechelen AAsNiel Utd B-

Specifieke informatie voor de ploeg

De trainers kunnen hier informatie m.b.t. de start van de trainingen,afspraken enz... vermelden. Deze informatie moeten ze even sturen naar de webmaster en die zal voor de verdere verwerking zorgen. Uiteraard kan hij ook gebruik maken van het forum waar iedere ploeg een eigen stukje kan hebben.

Rangschikking

U-15

STPloegMatch W  G  V pnt
1  Opglabbeek33009
2  Boorsem Sport B32016
2  Umitspor Maasmec32016
4  VV Stokkem B21013
4  Genk VV B31023
4  AsNiel Utd B21013
7  E Termien B20020
7  Park Houthalen C20020

Sponsors

Bel ons !! Klik hier voor de mogelijkheden

Shirt-sponsor

Sponsor worden ?




Training-sponsor

Bedankt



Ploeg-sponsor

Bedankt



Uit sympathie

Bedankt