U-15

Ploegfoto

Groepsfoto nopic.jpg

Kalender : U-15

datumuur thuisuituitslag
Zat 31 Aug 201910:00U-15Park Houthalen C15-2
Zon 08 Sep 201909:15E Termien BU-150-15
Zat 14 Sep 201914:00U-15Umitspor Maasmechelen A5-4
Zon 22 Sep 201910:00AsNiel Utd BU-153-6
Zat 28 Sep 201915:00U-15VV Stokkem B4-1
Zon 06 Okt 201909:15Genk VV BU-153-5
Zat 12 Okt 201915:00U-15Boorsem Sport B4-6
Zon 20 Okt 201909:30Park Houthalen CU-150-2
Zat 26 Okt 201910:00U-15E Termien B6-2
Zon 03 Nov 201911:15Umitspor Maasmechelen AU-159-4
Zat 09 Nov 201915:00U-15AsNiel Utd B6-2
Zat 23 Nov 201915:00U-15Genk VV B-
Woe 27 Nov 201919:30VV Stokkem BU-15-
Zat 30 Nov 201915:00Boorsem Sport BU-15-

AMC = Algemeen forfait voor het volledige seizoen
FF = Forfait gegeven door deze ploeg
PP = Uitgestelde wedstrijd


Informatie over de reeks

Globale Rangschikking

Ranggespwinstgelijkverliesvoortegenpnt
1Umitspor Maasmechelen A121011932731
2U-1511902723227
3AsNiel Utd B12705513821
4Boorsem Sport B11506456015
4E Termien B12507386715
6VV Stokkem B10415343313
7Genk VV B12408315112
8Park Houthalen C12001213790

Weekoverzicht periode van : tot

datumuurthuisuituitslag

Kalender

datumuurthuisuituitslag
 
Vri 30 Aug 201919:00Boorsem Sport BE Termien B10-0
 
Zat 31 Aug 201910:00Kab Opglabbeek Park Houthalen C15-2
 
Zon 01 Sep 201910:00VV Stokkem BAsNiel Utd B3-2
Zon 01 Sep 201911:15Umitspor Maasmechelen AGenk VV B9-1
 
Zon 08 Sep 201909:15E Termien BKab Opglabbeek 0-15
Zon 08 Sep 201909:15Genk VV BVV Stokkem B3-2
Zon 08 Sep 201909:30Park Houthalen CUmitspor Maasmechelen A1-10
Zon 08 Sep 201910:00AsNiel Utd BBoorsem Sport B6-3
 
Zat 14 Sep 201914:00Kab Opglabbeek Umitspor Maasmechelen A5-4
Zat 14 Sep 201915:00Boorsem Sport BGenk VV B7-6
 
Zon 15 Sep 201909:15E Termien BAsNiel Utd B3-4
Zon 15 Sep 201910:00VV Stokkem BPark Houthalen C7-3
 
Zon 22 Sep 201909:15Genk VV BE Termien B2-4
Zon 22 Sep 201909:30Park Houthalen CBoorsem Sport B
F1
Zon 22 Sep 201910:00AsNiel Utd BKab Opglabbeek 3-6
Zon 22 Sep 201911:15Umitspor Maasmechelen AVV Stokkem B5-3
 
Zat 28 Sep 201911:00AsNiel Utd BGenk VV B7-0
Zat 28 Sep 201915:00Boorsem Sport BUmitspor Maasmechelen A1-16
Zat 28 Sep 201915:00Kab Opglabbeek VV Stokkem B4-1
 
Zon 29 Sep 201909:15E Termien BPark Houthalen C4-1
 
Don 03 Okt 201919:00VV Stokkem BBoorsem Sport B-
 
Zon 06 Okt 201909:15Genk VV BKab Opglabbeek 3-5
Zon 06 Okt 201909:30Park Houthalen CAsNiel Utd B1-5
Zon 06 Okt 201911:15Umitspor Maasmechelen AE Termien B13-1
 
Zat 12 Okt 201915:00Kab Opglabbeek Boorsem Sport B4-6
 
Zon 13 Okt 201909:30Park Houthalen CGenk VV B2-5
Zon 13 Okt 201910:00AsNiel Utd BUmitspor Maasmechelen A1-6
Zon 13 Okt 201911:00E Termien BVV Stokkem B5-3
 
Zon 20 Okt 201909:15Genk VV BUmitspor Maasmechelen A3-4
Zon 20 Okt 201909:30Park Houthalen CKab Opglabbeek 0-2
Zon 20 Okt 201910:00AsNiel Utd BVV Stokkem B3-1
 
Vri 25 Okt 201919:30Boorsem Sport BAsNiel Utd B3-10
 
Zat 26 Okt 201910:00Kab Opglabbeek E Termien B6-2
 
Zon 27 Okt 201910:00VV Stokkem BGenk VV B3-2
Zon 27 Okt 201911:15Umitspor Maasmechelen APark Houthalen C7-1
 
Zon 03 Nov 201909:15Genk VV BBoorsem Sport B1-5
Zon 03 Nov 201909:30Park Houthalen CVV Stokkem B2-7
Zon 03 Nov 201910:00AsNiel Utd BE Termien B7-4
Zon 03 Nov 201911:15Umitspor Maasmechelen AKab Opglabbeek 9-4
 
Zat 09 Nov 201915:00Kab Opglabbeek AsNiel Utd B6-2
Zat 09 Nov 201915:00Boorsem Sport BPark Houthalen C
FF
 
Zon 10 Nov 201909:15E Termien BGenk VV B2-3
Zon 10 Nov 201910:00VV Stokkem BUmitspor Maasmechelen A4-4
 
Zat 16 Nov 201914:30Umitspor Maasmechelen ABoorsem Sport B6-2
 
Zon 17 Nov 201909:15Genk VV BAsNiel Utd B2-1
Zon 17 Nov 201909:30Park Houthalen CE Termien B0-7
 
Woe 20 Nov 201919:00E Termien BBoorsem Sport B6-3
 
Vri 22 Nov 201919:00E Termien BUmitspor Maasmechelen A-
Vri 22 Nov 201919:30Boorsem Sport BVV Stokkem B-
 
Zat 23 Nov 201915:00Kab Opglabbeek Genk VV B-
 
Zon 24 Nov 201910:00AsNiel Utd BPark Houthalen C-
 
Woe 27 Nov 201919:30VV Stokkem BKab Opglabbeek -
 
Zat 30 Nov 201915:00Boorsem Sport BKab Opglabbeek -
 
Zon 01 Dec 201909:15VV Stokkem BE Termien B-
Zon 01 Dec 201909:15Genk VV BPark Houthalen C-
Zon 01 Dec 201911:15Umitspor Maasmechelen AAsNiel Utd B-

Specifieke informatie voor de ploeg

De trainers kunnen hier informatie m.b.t. de start van de trainingen,afspraken enz... vermelden. Deze informatie moeten ze even sturen naar de webmaster en die zal voor de verdere verwerking zorgen. Uiteraard kan hij ook gebruik maken van het forum waar iedere ploeg een eigen stukje kan hebben.

Rangschikking

U-15

STPloegMatch W  G  V pnt
1  Umitspor Maasmec12101131
2  Opglabbeek1190227
3  AsNiel Utd B1270521
4  Boorsem Sport B1150615
4  E Termien B1250715
6  VV Stokkem B1041513
7  Genk VV B1240812
8  Park Houthalen C1200120

Sponsors

Bel ons !! Klik hier voor de mogelijkheden

Shirt-sponsor

Sponsor worden ?




Training-sponsor

Bedankt



Ploeg-sponsor

Bedankt



Uit sympathie

Bedankt