U-17

Ploegfoto

Groepsfoto nopic.jpg

Kalender : U-17

datumuur thuisuituitslag
Vri 30 Aug 201919:30U-17 Sp Lille 6-1
Zat 07 Sep 201915:00KFC Hamont 99 BU-17 2-2
Zon 15 Sep 201910:00U-17 SV Herkol 10-1
Zat 21 Sep 201915:00GS BreeBeek BU-17 3-6
Vri 27 Sep 201919:30U-17 KSK Meeuwen B8-2
Zon 06 Okt 201910:00Kaulille FC U-17 2-4
Zon 13 Okt 201910:00U-17 SpGrote Heide 9-3
Zon 20 Okt 201910:00Sp Lille U-17 6-6
Zon 27 Okt 201910:00U-17 KFC Hamont 99 B5-1
Zat 02 Nov 201910:00SV Herkol U-17 2-3
Zon 10 Nov 201910:00U-17 GS BreeBeek B7-2
Zon 17 Nov 201910:00KSK Meeuwen BU-17 4-5
Vri 22 Nov 201919:30U-17 Kaulille FC -
Zon 01 Dec 201909:30SpGrote Heide U-17 -

AMC = Algemeen forfait voor het volledige seizoen
FF = Forfait gegeven door deze ploeg
PP = Uitgestelde wedstrijd


Informatie over de reeks

Globale Rangschikking

Ranggespwinstgelijkverliesvoortegenpnt
1U-17 121020712932
2Sp Lille 12822463526
3GS BreeBeek B12705564421
4SpGrote Heide 12615414219
5KFC Hamont 99 B12345355013
6Kaulille FC 12318334110
7KSK Meeuwen B1230929509
8SV Herkol 1222830508

Weekoverzicht periode van : tot

datumuurthuisuituitslag

Kalender

datumuurthuisuituitslag
 
Vri 30 Aug 201919:00SV Herkol Kaulille FC 1-4
Vri 30 Aug 201919:30Kab Opglabbeek Sp Lille 6-1
 
Zat 31 Aug 201915:00KFC Hamont 99 BSpGrote Heide 2-2
Zat 31 Aug 201915:00GS BreeBeek BKSK Meeuwen B11-0
 
Vri 06 Sep 201918:30Kaulille FC GS BreeBeek B4-5
 
Zat 07 Sep 201915:00KFC Hamont 99 BKab Opglabbeek 2-2
 
Zon 08 Sep 201909:30SpGrote Heide SV Herkol
FI
Zon 08 Sep 201910:00KSK Meeuwen BSp Lille 2-3
 
Zat 14 Sep 201915:00GS BreeBeek BSpGrote Heide 5-4
 
Zon 15 Sep 201910:00Sp Lille KFC Hamont 99 B1-3
Zon 15 Sep 201910:00KSK Meeuwen BKaulille FC 5-3
Zon 15 Sep 201910:00Kab Opglabbeek SV Herkol 10-1
 
Zat 21 Sep 201915:00KFC Hamont 99 BSV Herkol 4-4
Zat 21 Sep 201915:00GS BreeBeek BKab Opglabbeek 3-6
 
Zon 22 Sep 201909:30SpGrote Heide KSK Meeuwen B1-3
Zon 22 Sep 201910:00Kaulille FC Sp Lille 2-2
 
Vri 27 Sep 201919:30Kab Opglabbeek KSK Meeuwen B8-2
 
Zat 28 Sep 201915:00GS BreeBeek BKFC Hamont 99 B7-1
 
Zon 29 Sep 201910:00Sp Lille SV Herkol 7-4
Zon 29 Sep 201910:00Kaulille FC SpGrote Heide 0-5
 
Zat 05 Okt 201910:00SV Herkol GS BreeBeek B1-3
Zat 05 Okt 201915:00KFC Hamont 99 BKSK Meeuwen B4-3
 
Zon 06 Okt 201910:00Sp Lille SpGrote Heide 7-3
Zon 06 Okt 201910:00Kaulille FC Kab Opglabbeek 2-4
 
Zat 12 Okt 201915:00GS BreeBeek BSp Lille 2-7
 
Zon 13 Okt 201910:00KSK Meeuwen BSV Herkol 2-3
Zon 13 Okt 201910:00Kaulille FC KFC Hamont 99 B3-5
Zon 13 Okt 201910:00Kab Opglabbeek SpGrote Heide 9-3
 
Zon 20 Okt 201909:30SpGrote Heide KFC Hamont 99 B4-2
Zon 20 Okt 201910:00Sp Lille Kab Opglabbeek 6-6
Zon 20 Okt 201910:00KSK Meeuwen BGS BreeBeek B4-3
Zon 20 Okt 201910:00Kaulille FC SV Herkol 8-3
 
Vri 25 Okt 201919:00SV Herkol SpGrote Heide 1-3
 
Zat 26 Okt 201915:00GS BreeBeek BKaulille FC 3-1
 
Zon 27 Okt 201910:00Sp Lille KSK Meeuwen B2-1
Zon 27 Okt 201910:00Kab Opglabbeek KFC Hamont 99 B5-1
 
Zat 02 Nov 201910:00SV Herkol Kab Opglabbeek 2-3
 
Zon 03 Nov 201909:30SpGrote Heide GS BreeBeek B8-4
Zon 03 Nov 201910:00Kaulille FC KSK Meeuwen B3-1
 
Woe 06 Nov 201919:30KFC Hamont 99 BSp Lille 5-6
 
Zat 09 Nov 201910:00KSK Meeuwen BSpGrote Heide 2-4
Zat 09 Nov 201910:00SV Herkol KFC Hamont 99 B5-5
 
Zon 10 Nov 201910:00Sp Lille Kaulille FC 3-1
Zon 10 Nov 201910:00Kab Opglabbeek GS BreeBeek B7-2
 
Zat 16 Nov 201910:00SV Herkol Sp Lille 0-1
Zat 16 Nov 201914:30KFC Hamont 99 BGS BreeBeek B1-8
 
Zon 17 Nov 201909:30SpGrote Heide Kaulille FC 4-2
Zon 17 Nov 201910:00KSK Meeuwen BKab Opglabbeek 4-5
 
Vri 22 Nov 201919:30Kab Opglabbeek Kaulille FC -
Vri 22 Nov 201920:00GS BreeBeek BSV Herkol -
 
Zat 23 Nov 201912:00KSK Meeuwen BKFC Hamont 99 B-
 
Zon 24 Nov 201909:30SpGrote Heide Sp Lille -
 
Zat 30 Nov 201910:00SV Herkol KSK Meeuwen B-
Zat 30 Nov 201914:30KFC Hamont 99 BKaulille FC -
 
Zon 01 Dec 201909:30SpGrote Heide Kab Opglabbeek -
Zon 01 Dec 201910:00Sp Lille GS BreeBeek B-

Specifieke informatie voor de ploeg

De trainers kunnen hier informatie m.b.t. de start van de trainingen,afspraken enz... vermelden. Deze informatie moeten ze even sturen naar de webmaster en die zal voor de verdere verwerking zorgen. Uiteraard kan hij ook gebruik maken van het forum waar iedere ploeg een eigen stukje kan hebben.

Rangschikking

U-17

STPloegMatch W  G  V pnt
1  Opglabbeek12102032
2  Sp Lille 1282226
3  GS BreeBeek B1270521
4  SpGrote Heide 1261519
5  KFC Hamont 99 B1234513
6  Kaulille FC 1231810
7  KSK Meeuwen B123099
8  SV Herkol 122288

Sponsors

Bel ons !! Klik hier voor de mogelijkheden

Shirt-sponsor

Sponsor worden ?




Training-sponsor

Ploeg-sponsor

Uit sympathie