Kabouters Opglabbeek

Scoren met jeugd, dat doe je met Dexia Foot PASS

B-Team

Ploegfoto

Groepsfoto nopic.jpg

Kalender : B-Team

datumuur thuisuituitslag
Don 30 Aug 201820:00E Louwel B-Team3-1
Zat 08 Sep 201815:00B-TeamSLW Maaseik 4-1
Vri 14 Sep 201820:00KSK Meeuwen BB-Team4-2
Zat 22 Sep 201815:00B-TeamLanaken VV 6-2
Vri 28 Sep 201820:00Genk VV B-Team1-2
Zat 06 Okt 201815:00B-TeamOpitter FC A2-0
Zat 13 Okt 201815:00Bokrijk Sport AB-Team1-6
Zat 20 Okt 201815:00B-TeamSSD Opoeteren
F1
Don 25 Okt 201819:30B-TeamCalcio Genk 5-5
Don 01 Nov 201820:00AsNiel Utd AB-Team1-2
Zat 10 Nov 201814:30B-TeamUmitspor Maasmechelen 4-0
Don 15 Nov 201819:30Boorsem Sport B-Team-
Zat 24 Nov 201814:30B-TeamHO Molenbeersel A-
Zat 01 Dec 201814:30Ven Maaseik B-Team-
Zat 08 Dec 201814:30B-TeamGrimbie 69 -
Zat 15 Dec 201814:30B-TeamE Louwel -
Zat 05 Jan 201914:30SLW Maaseik B-Team-
Zat 12 Jan 201914:30B-TeamKSK Meeuwen B-
Zat 19 Jan 201914:30Lanaken VV B-Team-
Zat 26 Jan 201914:30B-TeamGenk VV -
Zat 02 Feb 201915:00Opitter FC AB-Team-
Zat 09 Feb 201915:00B-TeamBokrijk Sport A-
Zat 16 Feb 201915:00SSD Opoeteren B-Team-
Zat 23 Feb 201915:00Calcio Genk B-Team-
Zat 09 Mrt 201915:00B-TeamAsNiel Utd A-
Zat 16 Mrt 201915:00Umitspor Maasmechelen B-Team-
Zat 23 Mrt 201915:00B-TeamBoorsem Sport -
Zat 30 Mrt 201915:00HO Molenbeersel AB-Team-
Zat 06 Apr 201915:00B-TeamVen Maaseik -
Zat 13 Apr 201915:00Grimbie 69 B-Team-

AMC = Algemeen forfait voor het volledige seizoen
FF = Forfait gegeven door deze ploeg
PP = Uitgestelde wedstrijd


Informatie over de reeks

Globale Rangschikking

Ranggespwinstgelijkverliesvoortegenpnt
1E Louwel 11821421926
1KSK Meeuwen B11821351726
3B-Team11812391825
4SLW Maaseik 11722411623
5Bokrijk Sport A11713242222
6Grimbie 69 11704341821
7Genk VV 11632391021
8Calcio Genk 11434282615
9Boorsem Sport 11425262614
10Opitter FC A11416232513
10Lanaken VV 11416293213
12AsNiel Utd A11335262512
13Ven Maaseik 1120916546
13HO Molenbeersel A1120919496
15Umitspor Maasmechelen 1113721396
16SSD Opoeteren 1110106523

Weekoverzicht periode van : tot

datumuurthuisuituitslag

Kalender

datumuurthuisuituitslag
 
Don 30 Aug 201820:00E Louwel Kab Opglabbeek 3-1
Don 30 Aug 201820:00Lanaken VV Genk VV 0-4
 
Vri 31 Aug 201818:30SSD Opoeteren Boorsem Sport 0-4
Vri 31 Aug 201820:00KSK Meeuwen BOpitter FC A2-0
 
Zat 01 Sep 201815:00HO Molenbeersel AUmitspor Maasmechelen 3-2
Zat 01 Sep 201815:00SLW Maaseik Bokrijk Sport A4-1
Zat 01 Sep 201815:00Grimbie 69 Calcio Genk 1-3
Zat 01 Sep 201815:00Ven Maaseik AsNiel Utd A1-0
 
Don 06 Sep 201819:30Boorsem Sport HO Molenbeersel A5-2
Don 06 Sep 201820:00E Louwel Calcio Genk 6-2
Don 06 Sep 201820:00AsNiel Utd AGrimbie 69 4-3
 
Zat 08 Sep 201815:00Ven Maaseik Umitspor Maasmechelen 0-8
Zat 08 Sep 201815:00Opitter FC ALanaken VV 2-3
Zat 08 Sep 201815:00Genk VV SSD Opoeteren 12-0
Zat 08 Sep 201815:00Bokrijk Sport AKSK Meeuwen B2-0
Zat 08 Sep 201815:00Kab Opglabbeek SLW Maaseik 4-1
 
Don 13 Sep 201820:00E Louwel AsNiel Utd A3-3
Don 13 Sep 201820:00Lanaken VV Bokrijk Sport A6-1
 
Vri 14 Sep 201820:00KSK Meeuwen BKab Opglabbeek 4-2
 
Zat 15 Sep 201815:00SSD Opoeteren HO Molenbeersel A1-6
Zat 15 Sep 201815:00SLW Maaseik Calcio Genk 2-2
Zat 15 Sep 201815:00Genk VV Opitter FC A4-0
Zat 15 Sep 201815:00Ven Maaseik Boorsem Sport 2-4
Zat 15 Sep 201815:00Grimbie 69 Umitspor Maasmechelen 7-2
 
Don 20 Sep 201819:30Boorsem Sport Grimbie 69 1-2
Don 20 Sep 201820:00E Louwel Umitspor Maasmechelen 2-0
 
Zat 22 Sep 201815:00Bokrijk Sport AGenk VV 2-0
Zat 22 Sep 201815:00Opitter FC ASSD Opoeteren 3-2
Zat 22 Sep 201815:00HO Molenbeersel AVen Maaseik 2-4
Zat 22 Sep 201815:00Kab Opglabbeek Lanaken VV 6-2
Zat 22 Sep 201815:00Calcio Genk KSK Meeuwen B1-2
Zat 22 Sep 201815:00AsNiel Utd ASLW Maaseik 2-5
 
Don 27 Sep 201820:00E Louwel Boorsem Sport 4-3
Don 27 Sep 201820:00Lanaken VV Calcio Genk 1-4
 
Vri 28 Sep 201820:00Genk VV Kab Opglabbeek 1-2
Vri 28 Sep 201820:00KSK Meeuwen BAsNiel Utd A2-2
 
Zat 29 Sep 201815:00Grimbie 69 HO Molenbeersel A2-1
Zat 29 Sep 201815:00SLW Maaseik Umitspor Maasmechelen 7-1
Zat 29 Sep 201815:00SSD Opoeteren Ven Maaseik 2-0
Zat 29 Sep 201815:00Opitter FC ABokrijk Sport A1-3
 
Don 04 Okt 201819:30Boorsem Sport SLW Maaseik 1-3
Don 04 Okt 201820:00AsNiel Utd ALanaken VV
F1
 
Zat 06 Okt 201813:00Bokrijk Sport ASSD Opoeteren 3-0
Zat 06 Okt 201813:30Ven Maaseik Grimbie 69 1-5
Zat 06 Okt 201815:00Umitspor Maasmechelen KSK Meeuwen B1-8
Zat 06 Okt 201815:00Kab Opglabbeek Opitter FC A2-0
Zat 06 Okt 201815:00HO Molenbeersel AE Louwel 1-6
Zat 06 Okt 201815:00Calcio Genk Genk VV 0-0
 
Don 11 Okt 201820:00Lanaken VV Umitspor Maasmechelen 1-1
Don 11 Okt 201820:00E Louwel Ven Maaseik 9-2
 
Vri 12 Okt 201820:00KSK Meeuwen BBoorsem Sport 1-1
 
Zat 13 Okt 201815:00SLW Maaseik HO Molenbeersel A7-0
Zat 13 Okt 201815:00Genk VV AsNiel Utd A2-2
Zat 13 Okt 201815:00SSD Opoeteren Grimbie 69 0-5
Zat 13 Okt 201815:00Opitter FC ACalcio Genk 3-1
Zat 13 Okt 201815:00Bokrijk Sport AKab Opglabbeek 1-6
 
Don 18 Okt 201819:30Boorsem Sport Lanaken VV 3-2
 
Zat 20 Okt 201815:00Umitspor Maasmechelen Genk VV 2-3
Zat 20 Okt 201815:00Kab Opglabbeek SSD Opoeteren
F1
Zat 20 Okt 201815:00Calcio Genk Bokrijk Sport A1-4
Zat 20 Okt 201815:00HO Molenbeersel AKSK Meeuwen B1-4
Zat 20 Okt 201815:00Ven Maaseik SLW Maaseik
F1
Zat 20 Okt 201815:00Grimbie 69 E Louwel 1-2
Zat 20 Okt 201815:00AsNiel Utd AOpitter FC A4-1
 
Don 25 Okt 201819:30Kab Opglabbeek Calcio Genk 5-5
 
Vri 26 Okt 201820:00KSK Meeuwen BVen Maaseik 7-6
 
Zat 27 Okt 201815:00Genk VV Boorsem Sport 2-2
Zat 27 Okt 201815:00SLW Maaseik Grimbie 69 1-3
Zat 27 Okt 201815:00SSD Opoeteren E Louwel 1-5
Zat 27 Okt 201815:00Bokrijk Sport AAsNiel Utd A2-1
Zat 27 Okt 201815:00Lanaken VV HO Molenbeersel A8-2
Zat 27 Okt 201815:00Opitter FC AUmitspor Maasmechelen 2-2
 
Don 01 Nov 201820:00AsNiel Utd AKab Opglabbeek 1-2
 
Zat 03 Nov 201814:30Umitspor Maasmechelen Bokrijk Sport A2-2
Zat 03 Nov 201814:30Calcio Genk SSD Opoeteren 5-0
Zat 03 Nov 201814:30Boorsem Sport Opitter FC A1-5
Zat 03 Nov 201814:30HO Molenbeersel AGenk VV 0-4
Zat 03 Nov 201814:30Ven Maaseik Lanaken VV
F1
Zat 03 Nov 201814:30E Louwel SLW Maaseik 2-2
Zat 03 Nov 201814:30Grimbie 69 KSK Meeuwen B1-2
 
Don 08 Nov 201820:00Lanaken VV Grimbie 69 1-4
 
Vri 09 Nov 201820:00KSK Meeuwen BE Louwel 3-0
 
Zat 10 Nov 201814:30Calcio Genk AsNiel Utd A4-2
Zat 10 Nov 201814:30Kab Opglabbeek Umitspor Maasmechelen 4-0
Zat 10 Nov 201814:30Opitter FC AHO Molenbeersel A6-1
Zat 10 Nov 201814:30SSD Opoeteren SLW Maaseik 0-4
Zat 10 Nov 201814:30Bokrijk Sport ABoorsem Sport 3-1
Zat 10 Nov 201815:00Genk VV Ven Maaseik 7-0
 
Don 15 Nov 201819:30Boorsem Sport Kab Opglabbeek -
Don 15 Nov 201820:00E Louwel Lanaken VV -
Don 15 Nov 201820:00AsNiel Utd ASSD Opoeteren -
 
Zat 17 Nov 201814:30Umitspor Maasmechelen Calcio Genk -
Zat 17 Nov 201814:30Ven Maaseik Opitter FC A-
Zat 17 Nov 201814:30SLW Maaseik KSK Meeuwen B-
Zat 17 Nov 201814:30HO Molenbeersel ABokrijk Sport A-
Zat 17 Nov 201814:30Grimbie 69 Genk VV -
 
Don 22 Nov 201820:00AsNiel Utd AUmitspor Maasmechelen -
 
Zat 24 Nov 201814:30SSD Opoeteren KSK Meeuwen B-
Zat 24 Nov 201814:30Kab Opglabbeek HO Molenbeersel A-
Zat 24 Nov 201814:30Calcio Genk Boorsem Sport -
Zat 24 Nov 201814:30Opitter FC AGrimbie 69 -
Zat 24 Nov 201814:30Lanaken VV SLW Maaseik -
Zat 24 Nov 201814:30Bokrijk Sport AVen Maaseik -
Zat 24 Nov 201815:00Genk VV E Louwel -
 
Don 29 Nov 201820:00E Louwel Opitter FC A-
 
Vri 30 Nov 201820:00KSK Meeuwen BLanaken VV -
 
Zat 01 Dec 201814:30Grimbie 69 Bokrijk Sport A-
Zat 01 Dec 201814:30Ven Maaseik Kab Opglabbeek -
Zat 01 Dec 201814:30SLW Maaseik Genk VV -
Zat 01 Dec 201814:30HO Molenbeersel ACalcio Genk -
Zat 01 Dec 201814:30SSD Opoeteren Umitspor Maasmechelen -
Zat 01 Dec 201814:30Boorsem Sport AsNiel Utd A-
 
Don 06 Dec 201820:00Lanaken VV SSD Opoeteren -
Don 06 Dec 201820:00AsNiel Utd AHO Molenbeersel A-
 
Zat 08 Dec 201814:30Kab Opglabbeek Grimbie 69 -
Zat 08 Dec 201814:30Umitspor Maasmechelen Boorsem Sport -
Zat 08 Dec 201814:30Opitter FC ASLW Maaseik -
Zat 08 Dec 201814:30Calcio Genk Ven Maaseik -
Zat 08 Dec 201814:30Bokrijk Sport AE Louwel -
Zat 08 Dec 201815:00Genk VV KSK Meeuwen B-
 
Don 13 Dec 201819:30Boorsem Sport SSD Opoeteren -
Don 13 Dec 201820:00AsNiel Utd AVen Maaseik -
 
Zat 15 Dec 201814:30Opitter FC AKSK Meeuwen B-
Zat 15 Dec 201814:30Bokrijk Sport ASLW Maaseik -
Zat 15 Dec 201814:30Calcio Genk Grimbie 69 -
Zat 15 Dec 201814:30Umitspor Maasmechelen HO Molenbeersel A-
Zat 15 Dec 201814:30Kab Opglabbeek E Louwel -
Zat 15 Dec 201815:00Genk VV Lanaken VV -
 
Vri 04 Jan 201920:00KSK Meeuwen BBokrijk Sport A-
 
Zat 05 Jan 201914:30Grimbie 69 AsNiel Utd A-
Zat 05 Jan 201914:30Calcio Genk E Louwel -
Zat 05 Jan 201914:30Lanaken VV Opitter FC A-
Zat 05 Jan 201914:30HO Molenbeersel ABoorsem Sport -
Zat 05 Jan 201914:30Umitspor Maasmechelen Ven Maaseik -
Zat 05 Jan 201914:30SLW Maaseik Kab Opglabbeek -
Zat 05 Jan 201914:30SSD Opoeteren Genk VV -
 
Don 10 Jan 201920:00AsNiel Utd AE Louwel -
 
Zat 12 Jan 201914:30Bokrijk Sport ALanaken VV -
Zat 12 Jan 201914:30HO Molenbeersel ASSD Opoeteren -
Zat 12 Jan 201914:30Kab Opglabbeek KSK Meeuwen B-
Zat 12 Jan 201914:30Calcio Genk SLW Maaseik -
Zat 12 Jan 201914:30Umitspor Maasmechelen Grimbie 69 -
Zat 12 Jan 201914:30Boorsem Sport Ven Maaseik -
Zat 12 Jan 201914:30Opitter FC AGenk VV -
 
Zat 19 Jan 201914:30SSD Opoeteren Opitter FC A-
Zat 19 Jan 201914:30Genk VV Bokrijk Sport A-
Zat 19 Jan 201914:30Grimbie 69 Boorsem Sport -
Zat 19 Jan 201914:30Lanaken VV Kab Opglabbeek -
Zat 19 Jan 201914:30KSK Meeuwen BCalcio Genk -
Zat 19 Jan 201914:30Umitspor Maasmechelen E Louwel -
Zat 19 Jan 201914:30SLW Maaseik AsNiel Utd A-
Zat 19 Jan 201914:30Ven Maaseik HO Molenbeersel A-
 
Don 24 Jan 201919:30Boorsem Sport E Louwel -
Don 24 Jan 201920:00AsNiel Utd AKSK Meeuwen B-
 
Zat 26 Jan 201914:30Umitspor Maasmechelen SLW Maaseik -
Zat 26 Jan 201914:30Calcio Genk Lanaken VV -
Zat 26 Jan 201914:30Kab Opglabbeek Genk VV -
Zat 26 Jan 201914:30HO Molenbeersel AGrimbie 69 -
Zat 26 Jan 201914:30Bokrijk Sport AOpitter FC A-
Zat 26 Jan 201914:30Ven Maaseik SSD Opoeteren -
 
Don 31 Jan 201920:00E Louwel HO Molenbeersel A-
 
Vri 01 Feb 201920:00KSK Meeuwen BUmitspor Maasmechelen -
 
Zat 02 Feb 201915:00SLW Maaseik Boorsem Sport -
Zat 02 Feb 201915:00Grimbie 69 Ven Maaseik -
Zat 02 Feb 201915:00Lanaken VV AsNiel Utd A-
Zat 02 Feb 201915:00Opitter FC AKab Opglabbeek -
Zat 02 Feb 201915:00Genk VV Calcio Genk -
Zat 02 Feb 201915:00SSD Opoeteren Bokrijk Sport A-
 
Don 07 Feb 201920:00AsNiel Utd AGenk VV -
 
Zat 09 Feb 201915:00Boorsem Sport KSK Meeuwen B-
Zat 09 Feb 201915:00Calcio Genk Opitter FC A-
Zat 09 Feb 201915:00Grimbie 69 SSD Opoeteren -
Zat 09 Feb 201915:00Umitspor Maasmechelen Lanaken VV -
Zat 09 Feb 201915:00Ven Maaseik E Louwel -
Zat 09 Feb 201915:00Kab Opglabbeek Bokrijk Sport A-
Zat 09 Feb 201915:00HO Molenbeersel ASLW Maaseik -
 
Don 14 Feb 201920:00E Louwel Grimbie 69 -
 
Vri 15 Feb 201920:00KSK Meeuwen BHO Molenbeersel A-
 
Zat 16 Feb 201915:00Genk VV Umitspor Maasmechelen -
Zat 16 Feb 201915:00Lanaken VV Boorsem Sport -
Zat 16 Feb 201915:00SLW Maaseik Ven Maaseik -
Zat 16 Feb 201915:00SSD Opoeteren Kab Opglabbeek -
Zat 16 Feb 201915:00Bokrijk Sport ACalcio Genk -
Zat 16 Feb 201915:00Opitter FC AAsNiel Utd A-
 
Don 21 Feb 201920:00E Louwel SSD Opoeteren -
Don 21 Feb 201920:00AsNiel Utd ABokrijk Sport A-
 
Zat 23 Feb 201915:00Boorsem Sport Genk VV -
Zat 23 Feb 201915:00HO Molenbeersel ALanaken VV -
Zat 23 Feb 201915:00Umitspor Maasmechelen Opitter FC A-
Zat 23 Feb 201915:00Ven Maaseik KSK Meeuwen B-
Zat 23 Feb 201915:00Grimbie 69 SLW Maaseik -
Zat 23 Feb 201915:00Calcio Genk Kab Opglabbeek -
 
Vri 08 Mrt 201920:00KSK Meeuwen BGrimbie 69 -
 
Zat 09 Mrt 201915:00Kab Opglabbeek AsNiel Utd A-
Zat 09 Mrt 201915:00Bokrijk Sport AUmitspor Maasmechelen -
Zat 09 Mrt 201915:00Genk VV HO Molenbeersel A-
Zat 09 Mrt 201915:00SLW Maaseik E Louwel -
Zat 09 Mrt 201915:00Opitter FC ABoorsem Sport -
Zat 09 Mrt 201915:00Lanaken VV Ven Maaseik -
Zat 09 Mrt 201915:00SSD Opoeteren Calcio Genk -
 
Don 14 Mrt 201920:00E Louwel KSK Meeuwen B-
Don 14 Mrt 201920:00AsNiel Utd ACalcio Genk -
 
Zat 16 Mrt 201915:00Ven Maaseik Genk VV -
Zat 16 Mrt 201915:00Grimbie 69 Lanaken VV -
Zat 16 Mrt 201915:00SLW Maaseik SSD Opoeteren -
Zat 16 Mrt 201915:00Boorsem Sport Bokrijk Sport A-
Zat 16 Mrt 201915:00HO Molenbeersel AOpitter FC A-
Zat 16 Mrt 201915:00Umitspor Maasmechelen Kab Opglabbeek -
 
Zat 23 Mrt 201915:00Calcio Genk Umitspor Maasmechelen -
Zat 23 Mrt 201915:00Opitter FC AVen Maaseik -
Zat 23 Mrt 201915:00KSK Meeuwen BSLW Maaseik -
Zat 23 Mrt 201915:00Bokrijk Sport AHO Molenbeersel A-
Zat 23 Mrt 201915:00SSD Opoeteren AsNiel Utd A-
Zat 23 Mrt 201915:00Genk VV Grimbie 69 -
Zat 23 Mrt 201915:00Lanaken VV E Louwel -
Zat 23 Mrt 201915:00Kab Opglabbeek Boorsem Sport -
 
Don 28 Mrt 201920:00E Louwel Genk VV -
 
Vri 29 Mrt 201920:00KSK Meeuwen BSSD Opoeteren -
 
Zat 30 Mrt 201915:00Umitspor Maasmechelen AsNiel Utd A-
Zat 30 Mrt 201915:00Grimbie 69 Opitter FC A-
Zat 30 Mrt 201915:00Ven Maaseik Bokrijk Sport A-
Zat 30 Mrt 201915:00Boorsem Sport Calcio Genk -
Zat 30 Mrt 201915:00HO Molenbeersel AKab Opglabbeek -
Zat 30 Mrt 201915:00SLW Maaseik Lanaken VV -
 
Don 04 Apr 201920:00AsNiel Utd ABoorsem Sport -
 
Zat 06 Apr 201915:00Kab Opglabbeek Ven Maaseik -
Zat 06 Apr 201915:00Calcio Genk HO Molenbeersel A-
Zat 06 Apr 201915:00Opitter FC AE Louwel -
Zat 06 Apr 201915:00Lanaken VV KSK Meeuwen B-
Zat 06 Apr 201915:00Umitspor Maasmechelen SSD Opoeteren -
Zat 06 Apr 201915:00Genk VV SLW Maaseik -
Zat 06 Apr 201915:00Bokrijk Sport AGrimbie 69 -
 
Don 11 Apr 201920:00E Louwel Bokrijk Sport A-
 
Vri 12 Apr 201920:00KSK Meeuwen BGenk VV -
 
Zat 13 Apr 201915:00HO Molenbeersel AAsNiel Utd A-
Zat 13 Apr 201915:00Boorsem Sport Umitspor Maasmechelen -
Zat 13 Apr 201915:00Ven Maaseik Calcio Genk -
Zat 13 Apr 201915:00Grimbie 69 Kab Opglabbeek -
Zat 13 Apr 201915:00SSD Opoeteren Lanaken VV -
Zat 13 Apr 201915:00SLW Maaseik Opitter FC A-

Specifieke informatie voor de ploeg

De trainers kunnen hier informatie m.b.t. de start van de trainingen,afspraken enz... vermelden. Deze informatie moeten ze even sturen naar de webmaster en die zal voor de verdere verwerking zorgen. Uiteraard kan hij ook gebruik maken van het forum waar iedere ploeg een eigen stukje kan hebben.

Rangschikking

B-Team

STPloegMatch W  G  V pnt
1  E Louwel 1182126
1  KSK Meeuwen B1182126
3  Opglabbeek1181225
4  SLW Maaseik 1172223
5  Bokrijk Sport A1171322
6  Grimbie 69 1170421
7  Genk VV 1163221
8  Calcio Genk 1143415
9  Boorsem Sport 1142514
10  Opitter FC A1141613
10  Lanaken VV 1141613
12  AsNiel Utd A1133512
13  Ven Maaseik 112096
13  HO Molenbeersel 112096
15  Umitspor Maasmec111376
16  SSD Opoeteren 1110103

Sponsors

Bel ons !! Klik hier voor de mogelijkheden

Shirt-sponsor

Training-sponsor

Ploeg-sponsor

Uit sympathie

Reeds vanaf € 20. Klik hier