B-Team

Ploegfoto

Groepsfoto

Kalender : B-Team

datumuur thuisuituitslag
Don 29 Aug 201919:30B-TeamSSD Opoeteren 5-2
Zat 31 Aug 201915:00B-TeamGrimbie 69 3-1
Don 05 Sep 201920:00Lanaken VV B-Team5-1
Zat 07 Sep 201915:00Opitter FC AB-Team4-0
Don 12 Sep 201919:30B-TeamSLW Maaseik 3-4
Zat 14 Sep 201915:00B-TeamUmitspor Maasmechelen A3-0
Zat 21 Sep 201914:45Bokrijk Sport B-Team4-3
Zat 21 Sep 201915:00SSD Opoeteren B-Team1-4
Don 26 Sep 201919:30B-TeamLanaken VV 6-0
Zat 28 Sep 201915:00Houthalen VV B-Team3-0
Zat 05 Okt 201915:00SLW Maaseik B-Team1-7
Zat 05 Okt 201915:00B-TeamFC Racing Boxberg A0-9
Zat 12 Okt 201915:00B-TeamNeeroeteren FC 5-0
Zat 19 Okt 201915:00B-TeamE Mechelen ad Maas B5-10
Zat 19 Okt 201915:00Houthalen VV B-Team2-5
Don 24 Okt 201919:30B-TeamFC Racing Boxberg A2-3
Vri 25 Okt 201920:00Genk VV B-Team
F1
Don 31 Okt 201919:30B-TeamCalcio Genk
F1
Zat 02 Nov 201914:15Bokrijk Sport B-Team0-6
Don 07 Nov 201919:30Boorsem Sport B-Team3-3
Vri 08 Nov 201920:00E Mechelen ad Maas BB-Team0-4
Don 14 Nov 201919:30B-TeamGenk VV 3-2
Don 14 Nov 201919:30B-TeamFC Maasland NO A1-4
Zat 23 Nov 201914:30Calcio Genk B-Team-
Zat 23 Nov 201914:30Grimbie 69 B-Team-
Don 28 Nov 201919:30B-TeamBoorsem Sport -
Zat 30 Nov 201914:30B-TeamOpitter FC A-
Don 05 Dec 201920:00FC Maasland NO AB-Team-
Zat 07 Dec 201914:30Umitspor Maasmechelen AB-Team-
Zat 14 Dec 201914:30Grimbie 69 B-Team-
Zat 14 Dec 201914:30SSD Opoeteren B-Team-
Zat 04 Jan 202014:30B-TeamOpitter FC A-
Zat 04 Jan 202014:30B-TeamLanaken VV -
Zat 11 Jan 202014:30SLW Maaseik B-Team-
Zat 11 Jan 202014:30Umitspor Maasmechelen AB-Team-
Don 16 Jan 202019:30B-TeamSSD Opoeteren -
Zat 18 Jan 202014:30B-TeamBokrijk Sport -
Don 23 Jan 202020:00Lanaken VV B-Team-
Zat 25 Jan 202014:30B-TeamHouthalen VV -
Don 30 Jan 202019:30FC Racing Boxberg AB-Team-
Zat 01 Feb 202015:00B-TeamSLW Maaseik -
Zat 08 Feb 202015:00B-TeamKab Opglabbeek -
Don 13 Feb 202019:30B-TeamHouthalen VV -
Zat 15 Feb 202014:30E Mechelen ad Maas BB-Team-
Don 27 Feb 202019:30FC Racing Boxberg AB-Team-
Zat 29 Feb 202015:00B-TeamGenk VV -
Zat 07 Mrt 202015:00B-TeamBokrijk Sport -
Zat 07 Mrt 202015:00Calcio Genk B-Team-
Zat 14 Mrt 202015:00B-TeamBoorsem Sport -
Zat 14 Mrt 202015:00B-TeamE Mechelen ad Maas B-
Vri 20 Mrt 202020:00Genk VV B-Team-
Vri 20 Mrt 202020:00FC Maasland NO AB-Team-
Don 26 Mrt 202019:30B-TeamCalcio Genk -
Zat 28 Mrt 202015:00B-TeamGrimbie 69 -
Don 02 Apr 202019:30Boorsem Sport B-Team-
Zat 04 Apr 202015:00Opitter FC AB-Team-
Zat 18 Apr 202015:00B-TeamUmitspor Maasmechelen A-
Zat 18 Apr 202015:00B-TeamFC Maasland NO A-

AMC = Algemeen forfait voor het volledige seizoen
FF = Forfait gegeven door deze ploeg
PP = Uitgestelde wedstrijd


Informatie over de reeks

Globale Rangschikking

Ranggespwinstgelijkverliesvoortegenpnt
1Genk VV 121011381131
2B-Team121002481430
3FC Maasland NO A12912471428
4FC Racing Boxberg A12822472026
5E Mechelen ad Maas B12804442924
6Houthalen VV 12606353418
7Grimbie 69 12534312718
8Opitter FC A12525312817
9SSD Opoeteren 12507223515
9Lanaken VV 12507244215
11Boorsem Sport 12417264113
12SLW Maaseik 12327274111
12Calcio Genk 12327243911
14Umitspor Maasmechelen A1222822418
15Bokrijk Sport 1221920427
15Neeroeteren FC 1221926547

Weekoverzicht periode van : tot

datumuurthuisuituitslag

Kalender

datumuurthuisuituitslag
 
Don 29 Aug 201919:30Neeroeteren FC SSD Opoeteren 5-2
Don 29 Aug 201919:30FC Racing Boxberg AOpitter FC A2-2
 
Vri 30 Aug 201920:00Genk VV Boorsem Sport 2-0
 
Zat 31 Aug 201914:30E Mechelen ad Maas BFC Maasland NO A2-3
Zat 31 Aug 201915:00Kab Opglabbeek Grimbie 69 3-1
Zat 31 Aug 201915:00Calcio Genk Bokrijk Sport 2-1
Zat 31 Aug 201915:00Houthalen VV Umitspor Maasmechelen A2-3
Zat 31 Aug 201915:00SLW Maaseik Lanaken VV 2-5
 
Don 05 Sep 201919:30Boorsem Sport Calcio Genk 4-2
Don 05 Sep 201920:00Lanaken VV Neeroeteren FC 5-1
 
Vri 06 Sep 201920:00FC Maasland NO AGenk VV 0-1
 
Zat 07 Sep 201914:45Bokrijk Sport SLW Maaseik 3-2
Zat 07 Sep 201915:00Grimbie 69 E Mechelen ad Maas B3-2
Zat 07 Sep 201915:00Umitspor Maasmechelen AFC Racing Boxberg A0-3
Zat 07 Sep 201915:00SSD Opoeteren Houthalen VV 2-3
Zat 07 Sep 201915:00Opitter FC AKab Opglabbeek 4-0
 
Don 12 Sep 201919:30Boorsem Sport Bokrijk Sport 4-0
Don 12 Sep 201919:30Neeroeteren FC SLW Maaseik 3-4
Don 12 Sep 201919:30FC Racing Boxberg ASSD Opoeteren 8-1
 
Zat 14 Sep 201914:30E Mechelen ad Maas BOpitter FC A5-2
Zat 14 Sep 201915:00Genk VV Grimbie 69 5-1
Zat 14 Sep 201915:00Houthalen VV Lanaken VV 6-0
Zat 14 Sep 201915:00Calcio Genk FC Maasland NO A1-7
Zat 14 Sep 201915:00Kab Opglabbeek Umitspor Maasmechelen A3-0
 
Don 19 Sep 201920:00FC Maasland NO ABoorsem Sport 9-1
Don 19 Sep 201920:00Lanaken VV FC Racing Boxberg A2-4
 
Zat 21 Sep 201914:00SLW Maaseik Houthalen VV 3-4
Zat 21 Sep 201914:45Bokrijk Sport Neeroeteren FC 4-3
Zat 21 Sep 201915:00Opitter FC AGenk VV 1-2
Zat 21 Sep 201915:00Umitspor Maasmechelen AE Mechelen ad Maas B3-5
Zat 21 Sep 201915:00SSD Opoeteren Kab Opglabbeek 1-4
Zat 21 Sep 201915:00Grimbie 69 Calcio Genk 3-1
 
Don 26 Sep 201919:30FC Racing Boxberg ASLW Maaseik 3-2
Don 26 Sep 201919:30Boorsem Sport Grimbie 69 3-2
Don 26 Sep 201919:30Kab Opglabbeek Lanaken VV 6-0
Don 26 Sep 201920:00FC Maasland NO ABokrijk Sport 5-1
 
Vri 27 Sep 201920:00Genk VV Umitspor Maasmechelen A4-2
 
Zat 28 Sep 201914:30E Mechelen ad Maas BSSD Opoeteren 2-3
Zat 28 Sep 201915:00Houthalen VV Neeroeteren FC 3-0
Zat 28 Sep 201915:00Calcio Genk Opitter FC A5-1
 
Zat 05 Okt 201914:45Bokrijk Sport Houthalen VV 2-4
Zat 05 Okt 201915:00SSD Opoeteren Genk VV 0-3
Zat 05 Okt 201915:00SLW Maaseik Kab Opglabbeek 1-7
Zat 05 Okt 201915:00Opitter FC ABoorsem Sport
F1
Zat 05 Okt 201915:00Grimbie 69 FC Maasland NO A1-1
Zat 05 Okt 201915:00Umitspor Maasmechelen ACalcio Genk 2-2
Zat 05 Okt 201915:00Neeroeteren FC FC Racing Boxberg A0-9
Zat 05 Okt 201915:00Lanaken VV E Mechelen ad Maas B0-5
 
Don 10 Okt 201919:30FC Racing Boxberg AHouthalen VV 8-0
Don 10 Okt 201919:30Boorsem Sport Umitspor Maasmechelen A1-5
Don 10 Okt 201920:00FC Maasland NO AOpitter FC A3-1
 
Zat 12 Okt 201914:30E Mechelen ad Maas BSLW Maaseik 4-3
Zat 12 Okt 201915:00Grimbie 69 Bokrijk Sport 5-3
Zat 12 Okt 201915:00Calcio Genk SSD Opoeteren 0-2
Zat 12 Okt 201915:00Genk VV Lanaken VV
F1
Zat 12 Okt 201915:00Kab Opglabbeek Neeroeteren FC 5-0
 
Don 17 Okt 201920:00Lanaken VV Calcio Genk 5-3
 
Zat 19 Okt 201914:45Bokrijk Sport FC Racing Boxberg A1-3
Zat 19 Okt 201915:00Neeroeteren FC E Mechelen ad Maas B5-10
Zat 19 Okt 201915:00SLW Maaseik Genk VV 1-1
Zat 19 Okt 201915:00Houthalen VV Kab Opglabbeek 2-5
Zat 19 Okt 201915:00Umitspor Maasmechelen AFC Maasland NO A1-4
Zat 19 Okt 201915:00SSD Opoeteren Boorsem Sport 4-3
Zat 19 Okt 201915:00Opitter FC AGrimbie 69 4-4
 
Don 24 Okt 201919:30Boorsem Sport Lanaken VV 5-1
Don 24 Okt 201919:30Kab Opglabbeek FC Racing Boxberg A2-3
Don 24 Okt 201920:00FC Maasland NO ASSD Opoeteren 3-1
 
Vri 25 Okt 201920:00Genk VV Neeroeteren FC
F1
 
Zat 26 Okt 201914:30E Mechelen ad Maas BHouthalen VV 3-1
Zat 26 Okt 201915:00Grimbie 69 Umitspor Maasmechelen A8-1
Zat 26 Okt 201915:00Calcio Genk SLW Maaseik 1-4
Zat 26 Okt 201915:00Opitter FC ABokrijk Sport 2-1
 
Don 31 Okt 201919:30Neeroeteren FC Calcio Genk
F1
Don 31 Okt 201920:00Lanaken VV FC Maasland NO A2-1
 
Zat 02 Nov 201914:15Bokrijk Sport Kab Opglabbeek 0-6
Zat 02 Nov 201914:30FC Racing Boxberg AE Mechelen ad Maas B1-3
Zat 02 Nov 201914:30Umitspor Maasmechelen AOpitter FC A1-4
Zat 02 Nov 201914:30Houthalen VV Genk VV 3-4
Zat 02 Nov 201914:30SLW Maaseik Boorsem Sport 3-2
Zat 02 Nov 201914:30SSD Opoeteren Grimbie 69 2-0
 
Don 07 Nov 201919:30Boorsem Sport Neeroeteren FC 3-3
Don 07 Nov 201920:00FC Maasland NO ASLW Maaseik 7-1
 
Vri 08 Nov 201920:00Genk VV FC Racing Boxberg A4-0
Vri 08 Nov 201920:00E Mechelen ad Maas BKab Opglabbeek 0-4
 
Zat 09 Nov 201914:30Opitter FC ASSD Opoeteren 3-2
Zat 09 Nov 201914:30Calcio Genk Houthalen VV 4-2
Zat 09 Nov 201914:30Umitspor Maasmechelen ABokrijk Sport 3-3
Zat 09 Nov 201914:30Grimbie 69 Lanaken VV 2-1
 
Don 14 Nov 201919:30Kab Opglabbeek Genk VV 3-2
Don 14 Nov 201919:30FC Racing Boxberg ACalcio Genk 3-3
Don 14 Nov 201919:30Neeroeteren FC FC Maasland NO A1-4
Don 14 Nov 201920:00Lanaken VV Opitter FC A3-2
 
Zat 16 Nov 201914:15Bokrijk Sport E Mechelen ad Maas B1-3
Zat 16 Nov 201914:30SSD Opoeteren Umitspor Maasmechelen A2-1
Zat 16 Nov 201914:30Houthalen VV Boorsem Sport
F1
Zat 16 Nov 201914:30SLW Maaseik Grimbie 69 1-1
 
Don 21 Nov 201919:30Boorsem Sport FC Racing Boxberg A-
Don 21 Nov 201920:00FC Maasland NO AHouthalen VV -
 
Zat 23 Nov 201914:30Calcio Genk Kab Opglabbeek -
Zat 23 Nov 201914:30Umitspor Maasmechelen ALanaken VV -
Zat 23 Nov 201914:30SSD Opoeteren Bokrijk Sport -
Zat 23 Nov 201914:30Genk VV E Mechelen ad Maas B-
Zat 23 Nov 201914:30Opitter FC ASLW Maaseik -
Zat 23 Nov 201914:30Grimbie 69 Neeroeteren FC -
 
Don 28 Nov 201919:30FC Racing Boxberg AFC Maasland NO A-
Don 28 Nov 201919:30Kab Opglabbeek Boorsem Sport -
Don 28 Nov 201920:00Lanaken VV SSD Opoeteren -
 
Vri 29 Nov 201920:00Genk VV Bokrijk Sport -
 
Zat 30 Nov 201914:00SLW Maaseik Umitspor Maasmechelen A-
Zat 30 Nov 201914:30Neeroeteren FC Opitter FC A-
Zat 30 Nov 201914:30E Mechelen ad Maas BCalcio Genk -
Zat 30 Nov 201914:30Houthalen VV Grimbie 69 -
 
Don 05 Dec 201920:00FC Maasland NO AKab Opglabbeek -
 
Zat 07 Dec 201914:15Bokrijk Sport Lanaken VV -
Zat 07 Dec 201914:30Opitter FC AHouthalen VV -
Zat 07 Dec 201914:30Boorsem Sport E Mechelen ad Maas B-
Zat 07 Dec 201914:30SSD Opoeteren SLW Maaseik -
Zat 07 Dec 201914:30Grimbie 69 FC Racing Boxberg A-
Zat 07 Dec 201914:30Calcio Genk Genk VV -
Zat 07 Dec 201914:30Umitspor Maasmechelen ANeeroeteren FC -
 
Don 12 Dec 201919:30Boorsem Sport Genk VV -
Don 12 Dec 201920:00Lanaken VV SLW Maaseik -
 
Zat 14 Dec 201914:15Bokrijk Sport Calcio Genk -
Zat 14 Dec 201914:30Grimbie 69 Kab Opglabbeek -
Zat 14 Dec 201914:30Opitter FC AFC Racing Boxberg A-
Zat 14 Dec 201914:30Umitspor Maasmechelen AHouthalen VV -
Zat 14 Dec 201914:30FC Maasland NO AE Mechelen ad Maas B-
Zat 14 Dec 201914:30SSD Opoeteren Neeroeteren FC -
 
Don 02 Jan 202019:30FC Racing Boxberg AUmitspor Maasmechelen A-
 
Vri 03 Jan 202020:00Genk VV FC Maasland NO A-
 
Zat 04 Jan 202014:30Kab Opglabbeek Opitter FC A-
Zat 04 Jan 202014:30SLW Maaseik Bokrijk Sport -
Zat 04 Jan 202014:30Houthalen VV SSD Opoeteren -
Zat 04 Jan 202014:30Calcio Genk Boorsem Sport -
Zat 04 Jan 202014:30E Mechelen ad Maas BGrimbie 69 -
Zat 04 Jan 202014:30Neeroeteren FC Lanaken VV -
 
Don 09 Jan 202020:00Lanaken VV Houthalen VV -
 
Vri 10 Jan 202020:00FC Maasland NO ACalcio Genk -
 
Zat 11 Jan 202014:15Bokrijk Sport Boorsem Sport -
Zat 11 Jan 202014:30SLW Maaseik Neeroeteren FC -
Zat 11 Jan 202014:30Grimbie 69 Genk VV -
Zat 11 Jan 202014:30Umitspor Maasmechelen AKab Opglabbeek -
Zat 11 Jan 202014:30SSD Opoeteren FC Racing Boxberg A-
Zat 11 Jan 202014:30Opitter FC AE Mechelen ad Maas B-
 
Don 16 Jan 202019:30FC Racing Boxberg ALanaken VV -
Don 16 Jan 202019:30Kab Opglabbeek SSD Opoeteren -
Don 16 Jan 202019:30Boorsem Sport FC Maasland NO A-
 
Vri 17 Jan 202020:00Genk VV Opitter FC A-
 
Zat 18 Jan 202014:30Houthalen VV SLW Maaseik -
Zat 18 Jan 202014:30Calcio Genk Grimbie 69 -
Zat 18 Jan 202014:30Neeroeteren FC Bokrijk Sport -
Zat 18 Jan 202014:30E Mechelen ad Maas BUmitspor Maasmechelen A-
 
Don 23 Jan 202020:00Lanaken VV Kab Opglabbeek -
 
Zat 25 Jan 202014:15Bokrijk Sport FC Maasland NO A-
Zat 25 Jan 202014:30Opitter FC ACalcio Genk -
Zat 25 Jan 202014:30Grimbie 69 Boorsem Sport -
Zat 25 Jan 202014:30SSD Opoeteren E Mechelen ad Maas B-
Zat 25 Jan 202014:30SLW Maaseik FC Racing Boxberg A-
Zat 25 Jan 202014:30Neeroeteren FC Houthalen VV -
Zat 25 Jan 202014:30Umitspor Maasmechelen AGenk VV -
 
Don 30 Jan 202019:30Boorsem Sport Opitter FC A-
Don 30 Jan 202019:30FC Racing Boxberg ANeeroeteren FC -
 
Vri 31 Jan 202020:00Genk VV SSD Opoeteren -
 
Zat 01 Feb 202014:30E Mechelen ad Maas BLanaken VV -
Zat 01 Feb 202015:00Houthalen VV Bokrijk Sport -
Zat 01 Feb 202015:00FC Maasland NO AGrimbie 69 -
Zat 01 Feb 202015:00Kab Opglabbeek SLW Maaseik -
Zat 01 Feb 202015:00Calcio Genk Umitspor Maasmechelen A-
 
Don 06 Feb 202020:00Lanaken VV Genk VV -
 
Zat 08 Feb 202014:45Bokrijk Sport Grimbie 69 -
Zat 08 Feb 202015:00SLW Maaseik E Mechelen ad Maas B-
Zat 08 Feb 202015:00Opitter FC AFC Maasland NO A-
Zat 08 Feb 202015:00SSD Opoeteren Calcio Genk -
Zat 08 Feb 202015:00Neeroeteren FC Kab Opglabbeek -
Zat 08 Feb 202015:00Houthalen VV FC Racing Boxberg A-
Zat 08 Feb 202015:00Umitspor Maasmechelen ABoorsem Sport -
 
Don 13 Feb 202019:30Kab Opglabbeek Houthalen VV -
Don 13 Feb 202019:30Boorsem Sport SSD Opoeteren -
Don 13 Feb 202019:30FC Racing Boxberg ABokrijk Sport -
 
Vri 14 Feb 202020:00Genk VV SLW Maaseik -
Vri 14 Feb 202020:00FC Maasland NO AUmitspor Maasmechelen A-
 
Zat 15 Feb 202014:30E Mechelen ad Maas BNeeroeteren FC -
Zat 15 Feb 202015:00Grimbie 69 Opitter FC A-
Zat 15 Feb 202015:00Calcio Genk Lanaken VV -
 
Don 27 Feb 202019:30FC Racing Boxberg AKab Opglabbeek -
Don 27 Feb 202020:00Lanaken VV Boorsem Sport -
 
Zat 29 Feb 202014:45Bokrijk Sport Opitter FC A-
Zat 29 Feb 202015:00Umitspor Maasmechelen AGrimbie 69 -
Zat 29 Feb 202015:00Houthalen VV E Mechelen ad Maas B-
Zat 29 Feb 202015:00SLW Maaseik Calcio Genk -
Zat 29 Feb 202015:00SSD Opoeteren FC Maasland NO A-
Zat 29 Feb 202015:00Neeroeteren FC Genk VV -
 
Don 05 Mrt 202019:30Boorsem Sport SLW Maaseik -
 
Vri 06 Mrt 202020:00Genk VV Houthalen VV -
Vri 06 Mrt 202020:00FC Maasland NO ALanaken VV -
 
Zat 07 Mrt 202014:30E Mechelen ad Maas BFC Racing Boxberg A-
Zat 07 Mrt 202015:00Kab Opglabbeek Bokrijk Sport -
Zat 07 Mrt 202015:00Calcio Genk Neeroeteren FC -
Zat 07 Mrt 202015:00Grimbie 69 SSD Opoeteren -
Zat 07 Mrt 202015:00Opitter FC AUmitspor Maasmechelen A-
 
Don 12 Mrt 202019:30FC Racing Boxberg AGenk VV -
Don 12 Mrt 202020:00Lanaken VV Grimbie 69 -
 
Zat 14 Mrt 202014:45Bokrijk Sport Umitspor Maasmechelen A-
Zat 14 Mrt 202015:00Houthalen VV Calcio Genk -
Zat 14 Mrt 202015:00SLW Maaseik FC Maasland NO A-
Zat 14 Mrt 202015:00SSD Opoeteren Opitter FC A-
Zat 14 Mrt 202015:00Neeroeteren FC Boorsem Sport -
Zat 14 Mrt 202015:00Kab Opglabbeek E Mechelen ad Maas B-
 
Vri 20 Mrt 202019:30Boorsem Sport Houthalen VV -
Vri 20 Mrt 202020:00Genk VV Kab Opglabbeek -
Vri 20 Mrt 202020:00FC Maasland NO ANeeroeteren FC -
 
Zat 21 Mrt 202010:00Grimbie 69 SLW Maaseik -
Zat 21 Mrt 202014:30E Mechelen ad Maas BBokrijk Sport -
Zat 21 Mrt 202015:00Calcio Genk FC Racing Boxberg A-
Zat 21 Mrt 202015:00Opitter FC ALanaken VV -
Zat 21 Mrt 202015:00Umitspor Maasmechelen ASSD Opoeteren -
 
Don 26 Mrt 202019:30FC Racing Boxberg ABoorsem Sport -
Don 26 Mrt 202019:30Kab Opglabbeek Calcio Genk -
Don 26 Mrt 202020:00Lanaken VV Umitspor Maasmechelen A-
 
Zat 28 Mrt 202014:30E Mechelen ad Maas BGenk VV -
Zat 28 Mrt 202014:45Bokrijk Sport SSD Opoeteren -
Zat 28 Mrt 202015:00Houthalen VV FC Maasland NO A-
Zat 28 Mrt 202015:00SLW Maaseik Opitter FC A-
Zat 28 Mrt 202015:00Neeroeteren FC Grimbie 69 -
 
Don 02 Apr 202019:30Boorsem Sport Kab Opglabbeek -
 
Vri 03 Apr 202020:00FC Maasland NO AFC Racing Boxberg A-
 
Zat 04 Apr 202014:45Bokrijk Sport Genk VV -
Zat 04 Apr 202015:00Umitspor Maasmechelen ASLW Maaseik -
Zat 04 Apr 202015:00Calcio Genk E Mechelen ad Maas B-
Zat 04 Apr 202015:00Grimbie 69 Houthalen VV -
Zat 04 Apr 202015:00Opitter FC ANeeroeteren FC -
Zat 04 Apr 202015:00SSD Opoeteren Lanaken VV -
 
Don 16 Apr 202019:30FC Racing Boxberg AGrimbie 69 -
Don 16 Apr 202020:00Lanaken VV Bokrijk Sport -
 
Vri 17 Apr 202020:00Genk VV Calcio Genk -
 
Zat 18 Apr 202014:30E Mechelen ad Maas BBoorsem Sport -
Zat 18 Apr 202015:00SLW Maaseik SSD Opoeteren -
Zat 18 Apr 202015:00Neeroeteren FC Umitspor Maasmechelen A-
Zat 18 Apr 202015:00Kab Opglabbeek FC Maasland NO A-
Zat 18 Apr 202015:00Houthalen VV Opitter FC A-

Specifieke informatie voor de ploeg

De trainers kunnen hier informatie m.b.t. de start van de trainingen,afspraken enz... vermelden. Deze informatie moeten ze even sturen naar de webmaster en die zal voor de verdere verwerking zorgen. Uiteraard kan hij ook gebruik maken van het forum waar iedere ploeg een eigen stukje kan hebben.

Rangschikking

B-Team

STPloegMatch W  G  V pnt
1  Genk VV 12101131
2  Opglabbeek12100230
3  FC Maasland NO A1291228
4  FC Racing Boxber1282226
5  E Mechelen ad Ma1280424
6  Houthalen VV 1260618
7  Grimbie 69 1253418
8  Opitter FC A1252517
9  SSD Opoeteren 1250715
9  Lanaken VV 1250715
11  Boorsem Sport 1241713
12  SLW Maaseik 1232711
12  Calcio Genk 1232711
14  Umitspor Maasmec122288
15  Bokrijk Sport 122197
15  Neeroeteren FC 122197

Sponsors

Bel ons !! Klik hier voor de mogelijkheden

Shirt-sponsor

Training-sponsor

Ploeg-sponsor

Uit sympathie