Kabouters Opglabbeek

Scoren met jeugd, dat doe je met Dexia Foot PASS

B-Team

Ploegfoto

Groepsfoto nopic.jpg

Kalender : B-Team

datumuur thuisuituitslag
Zat 02 Sep 201715:00Umitspor Maasmechelen B-Team6-1
Don 07 Sep 201720:00AsNiel Utd AB-Team1-1
Zat 16 Sep 201715:00B-TeamKWaterloos VV 1-1
Don 21 Sep 201719:30Boorsem Sp B-Team3-0
Zat 30 Sep 201715:00B-TeamSLW Maaseik A3-4
Zat 07 Okt 201715:00SK Rooierheide B-Team5-3
Don 12 Okt 201720:00B-TeamFC Racing Boxberg
AMC
Vri 20 Okt 201720:00Genk VV B-Team5-0
Don 26 Okt 201720:00B-TeamE Louwel 1-1
Vri 03 Nov 201720:00FC Maasland NO AB-Team3-1
Don 09 Nov 201720:00B-TeamVV Stokkem A3-4
Zat 18 Nov 201714:30Calcio Genk B-Team3-3
Don 23 Nov 201720:00B-TeamSSD Opoeteren 2-2
Zat 02 Dec 201714:30Ven Maaseik B-Team4-1
Vri 08 Dec 201720:00B-TeamGrimbie 69 3-2
Don 14 Dec 201720:00B-TeamUmitspor Maasmechelen 9-0
Don 04 Jan 201820:00B-TeamAsNiel Utd A
PP
Zat 13 Jan 201814:30KWaterloos VV B-Team2-6
Don 18 Jan 201820:00B-TeamBoorsem Sp
PP
Zat 27 Jan 201814:30SLW Maaseik AB-Team4-2
Zat 03 Feb 201815:00B-TeamSK Rooierheide 1-2
Zat 24 Feb 201815:00B-TeamGenk VV 3-0
Don 01 Mrt 201820:00E Louwel B-Team1-1
Don 08 Mrt 201820:00B-TeamFC Maasland NO A2-3
Don 15 Mrt 201820:00VV Stokkem AB-Team8-3
Zat 24 Mrt 201815:00B-TeamCalcio Genk 1-3
Zat 07 Apr 201815:00SSD Opoeteren B-Team1-5
Din 10 Apr 201818:45FC Racing Boxberg B-Team
AMC
Zat 14 Apr 201815:00B-TeamVen Maaseik 5-1
Zat 21 Apr 201813:00Grimbie 69 B-Team0-1

AMC = Algemeen forfait voor het volledige seizoen
FF = Forfait gegeven door deze ploeg
PP = Uitgestelde wedstrijd


Informatie over de reeks

Globale Rangschikking

Ranggespwinstgelijkverliesvoortegenpnt
1SK Rooierheide 2721241054465
3E Louwel 261754793656
2Genk VV 271827894256
5VV Stokkem A271449745746
5Ven Maaseik 271449686446
4SSD Opoeteren 2815112746846
7FC Maasland NO A251429635344
8AsNiel Utd A2610610625936
9Umitspor Maasmechelen 2810117529731
10Boorsem Sp 259214669029
10Calcio Genk 269215566129
12SLW Maaseik A278514536929
13B-Team267613626927
14Grimbie 69 275517368320
15KWaterloos VV 284321489515
0FC Racing Boxberg 0000000

Weekoverzicht periode van : tot

datumuurthuisuituitslag

Kalender

datumuurthuisuituitslag
 
Don 31 Aug 201720:00E Louwel Genk VV 3-3
 
Vri 01 Sep 201720:00FC Maasland NO AFC Racing Boxberg
AMC
 
Zat 02 Sep 201715:00Ven Maaseik KWaterloos VV 4-1
Zat 02 Sep 201715:00Umitspor Maasmechelen Kab Opglabbeek 6-1
Zat 02 Sep 201715:00Grimbie 69 AsNiel Utd A3-0
Zat 02 Sep 201715:00SSD Opoeteren Boorsem Sp 3-0
Zat 02 Sep 201715:00Calcio Genk SLW Maaseik A1-4
Zat 02 Sep 201715:00SK Rooierheide VV Stokkem A4-2
 
Don 07 Sep 201720:00AsNiel Utd AKab Opglabbeek 1-1
Don 07 Sep 201720:00E Louwel Umitspor Maasmechelen 5-1
 
Vri 08 Sep 201720:00Genk VV FC Maasland NO A5-1
 
Zat 09 Sep 201714:00FC Racing Boxberg VV Stokkem A
AMC
Zat 09 Sep 201715:00SLW Maaseik ASSD Opoeteren 0-1
Zat 09 Sep 201715:00SK Rooierheide Calcio Genk 5-0
Zat 09 Sep 201715:00KWaterloos VV Grimbie 69 0-3
Zat 09 Sep 201715:00Boorsem Sp Ven Maaseik 5-1
 
Don 14 Sep 201719:30Boorsem Sp Grimbie 69 5-2
 
Zat 16 Sep 201714:00VV Stokkem AGenk VV 3-4
Zat 16 Sep 201715:00SSD Opoeteren SK Rooierheide 4-1
Zat 16 Sep 201715:00Kab Opglabbeek KWaterloos VV 1-1
Zat 16 Sep 201715:00Ven Maaseik SLW Maaseik A0-1
Zat 16 Sep 201715:00Calcio Genk FC Racing Boxberg
AMC
Zat 16 Sep 201715:00Umitspor Maasmechelen AsNiel Utd A0-4
 
Don 21 Sep 201719:30Boorsem Sp Kab Opglabbeek 3-0
Don 21 Sep 201720:00E Louwel VV Stokkem A2-2
 
Vri 22 Sep 201720:00FC Maasland NO AUmitspor Maasmechelen 3-1
 
Zat 23 Sep 201714:00FC Racing Boxberg SSD Opoeteren
AMC
Zat 23 Sep 201715:00SLW Maaseik AGrimbie 69 6-2
Zat 23 Sep 201715:00KWaterloos VV AsNiel Utd A1-5
Zat 23 Sep 201715:00SK Rooierheide Ven Maaseik 6-1
Zat 23 Sep 201715:00Genk VV Calcio Genk 1-2
 
Don 28 Sep 201720:00AsNiel Utd ABoorsem Sp 2-1
 
Zat 30 Sep 201713:30SSD Opoeteren Genk VV 0-6
Zat 30 Sep 201715:00Kab Opglabbeek SLW Maaseik A3-4
Zat 30 Sep 201715:00Umitspor Maasmechelen KWaterloos VV 5-1
Zat 30 Sep 201715:00Ven Maaseik FC Racing Boxberg
AMC
Zat 30 Sep 201715:00Calcio Genk E Louwel 2-4
Zat 30 Sep 201715:00VV Stokkem AFC Maasland NO A1-6
Zat 30 Sep 201715:00Grimbie 69 SK Rooierheide 4-1
 
Don 05 Okt 201720:00E Louwel SSD Opoeteren 3-2
 
Vri 06 Okt 201720:00FC Maasland NO ACalcio Genk 4-2
 
Zat 07 Okt 201714:00FC Racing Boxberg Grimbie 69
AMC
Zat 07 Okt 201715:00SK Rooierheide Kab Opglabbeek 5-3
Zat 07 Okt 201715:00VV Stokkem AUmitspor Maasmechelen 4-0
Zat 07 Okt 201715:00SLW Maaseik AAsNiel Utd A2-5
Zat 07 Okt 201715:00Genk VV Ven Maaseik 6-0
Zat 07 Okt 201715:00Boorsem Sp KWaterloos VV 1-11
 
Don 12 Okt 201720:00Kab Opglabbeek FC Racing Boxberg
AMC
Don 12 Okt 201720:00AsNiel Utd ASK Rooierheide 2-2
 
Zat 14 Okt 201715:00Calcio Genk VV Stokkem A3-1
Zat 14 Okt 201715:00SSD Opoeteren FC Maasland NO A6-2
Zat 14 Okt 201715:00Ven Maaseik E Louwel 3-0
Zat 14 Okt 201715:00Grimbie 69 Genk VV 2-6
Zat 14 Okt 201715:00KWaterloos VV SLW Maaseik A4-4
Zat 14 Okt 201715:00Umitspor Maasmechelen Boorsem Sp 3-1
 
Don 19 Okt 201720:00E Louwel Grimbie 69 3-1
 
Vri 20 Okt 201720:00Genk VV Kab Opglabbeek 5-0
 
Zat 21 Okt 201714:00FC Racing Boxberg AsNiel Utd A
AMC
Zat 21 Okt 201715:00FC Maasland NO AVen Maaseik 0-2
Zat 21 Okt 201715:00SLW Maaseik ABoorsem Sp 3-2
Zat 21 Okt 201715:00Calcio Genk Umitspor Maasmechelen 0-4
Zat 21 Okt 201715:00SK Rooierheide KWaterloos VV 5-0
Zat 21 Okt 201715:00VV Stokkem ASSD Opoeteren 3-2
 
Don 26 Okt 201720:00AsNiel Utd AGenk VV 2-6
Don 26 Okt 201720:00Kab Opglabbeek E Louwel 1-1
 
Zat 28 Okt 201715:00Grimbie 69 FC Maasland NO A1-1
Zat 28 Okt 201715:00Boorsem Sp SK Rooierheide 3-7
Zat 28 Okt 201715:00KWaterloos VV FC Racing Boxberg
AMC
Zat 28 Okt 201715:00SSD Opoeteren Calcio Genk 5-4
Zat 28 Okt 201715:00Ven Maaseik VV Stokkem A1-2
Zat 28 Okt 201715:00Umitspor Maasmechelen SLW Maaseik A3-0
 
Don 02 Nov 201720:00E Louwel AsNiel Utd A2-3
 
Vri 03 Nov 201720:00FC Maasland NO AKab Opglabbeek 3-1
 
Zat 04 Nov 201714:00FC Racing Boxberg Boorsem Sp
AMC
Zat 04 Nov 201714:30KWaterloos VV Genk VV 1-4
Zat 04 Nov 201714:30SK Rooierheide SLW Maaseik A4-2
Zat 04 Nov 201714:30SSD Opoeteren Umitspor Maasmechelen 3-0
Zat 04 Nov 201714:30VV Stokkem AGrimbie 69 1-1
Zat 04 Nov 201714:30Calcio Genk Ven Maaseik 2-3
 
Don 09 Nov 201719:30Boorsem Sp Genk VV 3-3
Don 09 Nov 201720:00Kab Opglabbeek VV Stokkem A3-4
Don 09 Nov 201720:00AsNiel Utd AFC Maasland NO A0-1
 
Zat 11 Nov 201714:30Umitspor Maasmechelen SK Rooierheide 1-5
Zat 11 Nov 201714:30Ven Maaseik SSD Opoeteren 3-6
Zat 11 Nov 201714:30Grimbie 69 Calcio Genk
F1
Zat 11 Nov 201714:30KWaterloos VV E Louwel 0-2
Zat 11 Nov 201714:30SLW Maaseik AFC Racing Boxberg
AMC
 
Don 16 Nov 201720:00VV Stokkem AAsNiel Utd A1-1
Don 16 Nov 201720:00E Louwel Boorsem Sp 5-0
 
Vri 17 Nov 201720:00FC Maasland NO AKWaterloos VV 2-1
 
Zat 18 Nov 201714:00FC Racing Boxberg SK Rooierheide
AMC
Zat 18 Nov 201714:30Calcio Genk Kab Opglabbeek 3-3
Zat 18 Nov 201714:30Ven Maaseik Umitspor Maasmechelen 3-2
Zat 18 Nov 201714:30SSD Opoeteren Grimbie 69
F1
Zat 18 Nov 201714:30Genk VV SLW Maaseik A3-0
 
Don 23 Nov 201720:00Kab Opglabbeek SSD Opoeteren 2-2
Don 23 Nov 201720:00AsNiel Utd ACalcio Genk 1-0
 
Zat 25 Nov 201714:30SLW Maaseik AE Louwel 1-1
Zat 25 Nov 201714:30Grimbie 69 Ven Maaseik 1-1
Zat 25 Nov 201714:30Umitspor Maasmechelen FC Racing Boxberg
AMC
Zat 25 Nov 201714:30SK Rooierheide Genk VV 3-2
Zat 25 Nov 201714:30KWaterloos VV VV Stokkem A0-5
Zat 25 Nov 201714:30Boorsem Sp FC Maasland NO A4-2
 
Don 30 Nov 201720:00E Louwel SK Rooierheide
PP
 
Vri 01 Dec 201720:00Genk VV FC Racing Boxberg
AMC
 
Zat 02 Dec 201714:30Ven Maaseik Kab Opglabbeek 4-1
Zat 02 Dec 201714:30SSD Opoeteren AsNiel Utd A2-1
Zat 02 Dec 201714:30VV Stokkem ABoorsem Sp 4-6
Zat 02 Dec 201714:30FC Maasland NO ASLW Maaseik A3-2
Zat 02 Dec 201714:30Grimbie 69 Umitspor Maasmechelen 3-1
Zat 02 Dec 201714:30Calcio Genk KWaterloos VV 3-2
 
Don 07 Dec 201719:30Boorsem Sp Calcio Genk
PP
Don 07 Dec 201720:00E Louwel FC Racing Boxberg
AMC
 
Vri 08 Dec 201720:00Kab Opglabbeek Grimbie 69 3-2
 
Zat 09 Dec 201714:30SK Rooierheide FC Maasland NO A4-2
Zat 09 Dec 201714:30KWaterloos VV SSD Opoeteren 1-2
Zat 09 Dec 201714:30Umitspor Maasmechelen Genk VV 0-3
Zat 09 Dec 201715:00AsNiel Utd AVen Maaseik 2-2
 
Don 14 Dec 201720:00Kab Opglabbeek Umitspor Maasmechelen 9-0
Don 14 Dec 201720:00AsNiel Utd AGrimbie 69 1-1
 
Zat 23 Dec 201714:30FC Maasland NO AE Louwel 2-1
 
Don 04 Jan 201820:00Kab Opglabbeek AsNiel Utd A
PP
 
Vri 05 Jan 201820:00FC Maasland NO AGenk VV
PP
 
Zat 06 Jan 201814:30Grimbie 69 KWaterloos VV 1-2
Zat 06 Jan 201814:30Umitspor Maasmechelen E Louwel 2-3
Zat 06 Jan 201814:30Calcio Genk SK Rooierheide 1-5
Zat 06 Jan 201814:30Ven Maaseik Boorsem Sp 3-3
 
Don 11 Jan 201820:00E Louwel FC Maasland NO A5-1
Don 11 Jan 201820:00AsNiel Utd AUmitspor Maasmechelen 10-1
 
Zat 13 Jan 201814:00FC Racing Boxberg Calcio Genk
AMC
Zat 13 Jan 201814:30KWaterloos VV Kab Opglabbeek 2-6
Zat 13 Jan 201814:30Grimbie 69 Boorsem Sp 3-1
Zat 13 Jan 201814:30SLW Maaseik AVen Maaseik 2-3
Zat 13 Jan 201814:30SK Rooierheide SSD Opoeteren 4-2
Zat 13 Jan 201815:00Genk VV VV Stokkem A2-3
 
Don 18 Jan 201820:00Kab Opglabbeek Boorsem Sp
PP
 
Zat 20 Jan 201814:30Calcio Genk Genk VV 0-2
Zat 20 Jan 201814:30SSD Opoeteren FC Racing Boxberg
AMC
Zat 20 Jan 201814:30Ven Maaseik SK Rooierheide 1-3
Zat 20 Jan 201814:30Grimbie 69 SLW Maaseik A
PP
Zat 20 Jan 201814:30Umitspor Maasmechelen FC Maasland NO A3-2
Zat 20 Jan 201815:00AsNiel Utd AKWaterloos VV 7-4
 
Don 25 Jan 201819:30Boorsem Sp AsNiel Utd A
PP
Don 25 Jan 201820:00E Louwel Calcio Genk 1-0
 
Vri 26 Jan 201820:00FC Maasland NO AVV Stokkem A
PP
 
Zat 27 Jan 201814:00FC Racing Boxberg Ven Maaseik
AMC
Zat 27 Jan 201814:30SK Rooierheide Grimbie 69 7-1
Zat 27 Jan 201814:30SLW Maaseik AKab Opglabbeek 4-2
Zat 27 Jan 201814:30KWaterloos VV Umitspor Maasmechelen 2-1
Zat 27 Jan 201815:00Genk VV SSD Opoeteren 3-4
 
Zat 03 Feb 201815:00SSD Opoeteren E Louwel 0-4
Zat 03 Feb 201815:00KWaterloos VV Boorsem Sp 3-4
Zat 03 Feb 201815:00Kab Opglabbeek SK Rooierheide 1-2
Zat 03 Feb 201815:00Grimbie 69 FC Racing Boxberg
AMC
Zat 03 Feb 201815:00Umitspor Maasmechelen VV Stokkem A0-4
Zat 03 Feb 201815:00Ven Maaseik Genk VV
F1
Zat 03 Feb 201815:00Calcio Genk FC Maasland NO A
PP
Zat 03 Feb 201815:00AsNiel Utd ASLW Maaseik A3-3
 
Don 08 Feb 201820:00VV Stokkem AE Louwel 2-3
 
Zat 10 Feb 201814:30SSD Opoeteren SLW Maaseik A2-1
 
Don 15 Feb 201819:30Boorsem Sp Umitspor Maasmechelen 14-2
Don 15 Feb 201820:00E Louwel Ven Maaseik
PP
 
Vri 16 Feb 201820:00Genk VV Grimbie 69 3-0
Vri 16 Feb 201820:00FC Maasland NO ASSD Opoeteren 3-0
 
Zat 17 Feb 201815:00VV Stokkem ACalcio Genk 2-1
Zat 17 Feb 201815:00SK Rooierheide AsNiel Utd A5-0
Zat 17 Feb 201815:00SLW Maaseik AKWaterloos VV 3-2
 
Don 22 Feb 201820:00AsNiel Utd AFC Racing Boxberg
AMC
 
Zat 24 Feb 201810:00SSD Opoeteren VV Stokkem A2-3
Zat 24 Feb 201815:00Boorsem Sp SLW Maaseik A2-1
Zat 24 Feb 201815:00Grimbie 69 E Louwel
F1
Zat 24 Feb 201815:00Ven Maaseik FC Maasland NO A2-2
Zat 24 Feb 201815:00KWaterloos VV SK Rooierheide 0-6
Zat 24 Feb 201815:00Umitspor Maasmechelen Calcio Genk 3-2
Zat 24 Feb 201815:00Kab Opglabbeek Genk VV 3-0
 
Don 01 Mrt 201820:00SK Rooierheide Boorsem Sp 3-0
Don 01 Mrt 201820:00E Louwel Kab Opglabbeek 1-1
 
Don 08 Mrt 201820:00SLW Maaseik ASK Rooierheide 3-3
Don 08 Mrt 201820:00Kab Opglabbeek FC Maasland NO A2-3
Don 08 Mrt 201820:00AsNiel Utd AE Louwel 0-6
 
Vri 09 Mrt 201820:00Genk VV KWaterloos VV 3-0
 
Zat 10 Mrt 201815:00Ven Maaseik Calcio Genk 2-1
Zat 10 Mrt 201815:00Boorsem Sp FC Racing Boxberg
AMC
Zat 10 Mrt 201815:00Umitspor Maasmechelen SSD Opoeteren 4-3
Zat 10 Mrt 201815:00Grimbie 69 VV Stokkem A0-2
 
Don 15 Mrt 201820:00VV Stokkem AKab Opglabbeek 8-3
 
Vri 16 Mrt 201820:00E Louwel KWaterloos VV 6-1
Vri 16 Mrt 201820:00Genk VV Boorsem Sp
F1
Vri 16 Mrt 201820:00FC Maasland NO AAsNiel Utd A3-0
 
Zat 17 Mrt 201814:00FC Racing Boxberg SLW Maaseik A
AMC
Zat 17 Mrt 201815:00SSD Opoeteren Ven Maaseik 1-4
Zat 17 Mrt 201815:00SK Rooierheide Umitspor Maasmechelen
F1
Zat 17 Mrt 201815:00Calcio Genk Grimbie 69
F1
 
Don 22 Mrt 201819:30Boorsem Sp E Louwel 4-7
Don 22 Mrt 201820:00AsNiel Utd AVV Stokkem A4-2
 
Zat 24 Mrt 201815:00Grimbie 69 SSD Opoeteren 2-5
Zat 24 Mrt 201815:00Umitspor Maasmechelen Ven Maaseik 4-2
Zat 24 Mrt 201815:00SLW Maaseik AGenk VV 0-4
Zat 24 Mrt 201815:00KWaterloos VV FC Maasland NO A0-2
Zat 24 Mrt 201815:00SK Rooierheide FC Racing Boxberg
AMC
Zat 24 Mrt 201815:00Kab Opglabbeek Calcio Genk 1-3
 
Don 29 Mrt 201820:00VV Stokkem AFC Racing Boxberg
AMC
 
Vri 06 Apr 201820:00FC Maasland NO ABoorsem Sp
F1
 
Zat 07 Apr 201814:00FC Racing Boxberg Umitspor Maasmechelen
AMC
Zat 07 Apr 201815:00VV Stokkem AKWaterloos VV 0-0
Zat 07 Apr 201815:00E Louwel SLW Maaseik A4-1
Zat 07 Apr 201815:00SSD Opoeteren Kab Opglabbeek 1-5
Zat 07 Apr 201815:00Ven Maaseik Grimbie 69 5-1
Zat 07 Apr 201815:00Calcio Genk AsNiel Utd A3-2
Zat 07 Apr 201815:00Genk VV SK Rooierheide
F1
 
Din 10 Apr 201818:45FC Racing Boxberg Kab Opglabbeek
AMC
 
Don 12 Apr 201820:00AsNiel Utd ASSD Opoeteren 3-2
 
Zat 14 Apr 201814:00FC Racing Boxberg Genk VV
AMC
Zat 14 Apr 201815:00KWaterloos VV Calcio Genk 3-2
Zat 14 Apr 201815:00SK Rooierheide E Louwel 0-1
Zat 14 Apr 201815:00Umitspor Maasmechelen Grimbie 69 0-0
Zat 14 Apr 201815:00Kab Opglabbeek Ven Maaseik 5-1
Zat 14 Apr 201815:00Boorsem Sp VV Stokkem A4-2
Zat 14 Apr 201815:00SLW Maaseik AFC Maasland NO A4-1
 
Zat 21 Apr 201813:00Grimbie 69 Kab Opglabbeek 0-1
Zat 21 Apr 201815:00SSD Opoeteren KWaterloos VV 3-2
Zat 21 Apr 201815:00SLW Maaseik AVV Stokkem A0-3
Zat 21 Apr 201815:00FC Racing Boxberg E Louwel
AMC
Zat 21 Apr 201815:00Calcio Genk Boorsem Sp
F1
Zat 21 Apr 201815:00FC Maasland NO ASK Rooierheide 1-4
Zat 21 Apr 201815:00Genk VV Umitspor Maasmechelen
F1
Zat 21 Apr 201815:00Ven Maaseik AsNiel Utd A3-2
 
Don 26 Apr 201820:00VV Stokkem ASLW Maaseik A1-0
 
Zat 28 Apr 201815:00FC Racing Boxberg FC Maasland NO A
AMC
Zat 28 Apr 201815:00Genk VV E Louwel 3-1
Zat 28 Apr 201815:00SLW Maaseik ACalcio Genk 2-2
Zat 28 Apr 201815:00KWaterloos VV Ven Maaseik 3-5
Zat 28 Apr 201815:00Boorsem Sp SSD Opoeteren
F1
Zat 28 Apr 201815:00VV Stokkem ASK Rooierheide 7-1
 
Don 03 Mei 201820:00Genk VV AsNiel Utd A2-1
Don 03 Mei 201820:00VV Stokkem AVen Maaseik 2-4
 
Vri 04 Mei 201820:00FC Maasland NO AGrimbie 69 8-2
 
Zat 05 Mei 201814:00FC Racing Boxberg KWaterloos VV
AMC
Zat 05 Mei 201815:00SLW Maaseik AUmitspor Maasmechelen
F1
Zat 05 Mei 201815:00Calcio Genk SSD Opoeteren 4-1

Specifieke informatie voor de ploeg

De trainers kunnen hier informatie m.b.t. de start van de trainingen,afspraken enz... vermelden. Deze informatie moeten ze even sturen naar de webmaster en die zal voor de verdere verwerking zorgen. Uiteraard kan hij ook gebruik maken van het forum waar iedere ploeg een eigen stukje kan hebben.

Rangschikking

B-Team

STPloegMatch W  G  V pnt
1  SK Rooierheide 27212465
2  Genk VV 27182756
3  E Louwel 26175456
4  SSD Opoeteren 281511246
5  VV Stokkem A27144946
5  Ven Maaseik 27144946
7  FC Maasland NO A25142944
8  AsNiel Utd A261061036
9  Umitspor Maasmec281011731
10  Calcio Genk 26921529
10  Boorsem Sp 25921429
12  SLW Maaseik A27851429
13  Opglabbeek26761327
14  Grimbie 69 27551720
15  KWaterloos VV 28432115

Sponsors

Bel ons !! Klik hier voor de mogelijkheden

Shirt-sponsor

Training-sponsor

Ploeg-sponsor

Uit sympathie

Reeds vanaf € 20. Klik hier