Kabouters Opglabbeek

Scoren met jeugd, dat doe je met Dexia Foot PASS

A-Team

Ploegfoto

Groepsfoto nopic.jpg

Kalender : A-Team

datumuur thuisuituitslag
Zat 01 Sep 201820:00A-TeamE Louwel 3-3
Zon 09 Sep 201815:00SLW Maaseik A-Team2-4
Zat 15 Sep 201818:00A-TeamGenk VV 2-0
Zon 23 Sep 201815:00SSD Opoeteren A-Team1-2
Zat 29 Sep 201820:00A-TeamLanaken VV -
Zon 07 Okt 201815:00Bokrijk Sport A-Team-
Zat 13 Okt 201820:00A-TeamOpitter FC -
Zon 21 Okt 201815:00HO Molenbeersel A-Team-
Zon 28 Okt 201815:00Umitspor Maasmechelen A-Team-
Zon 04 Nov 201814:30A-TeamCalcio Genk -
Zat 10 Nov 201820:00A-TeamGrimbie 69 -
Zat 17 Nov 201820:00A-TeamBoorsem Sport -
Zat 24 Nov 201820:00AsNiel Utd A-Team-
Zat 01 Dec 201820:00A-TeamVen Maaseik -
Zat 08 Dec 201820:00E Mechelen ad Maas BA-Team-
Zat 15 Dec 201819:30E Louwel A-Team-
Zat 05 Jan 201920:00A-TeamSLW Maaseik -
Zat 12 Jan 201919:30Genk VV A-Team-
Zat 19 Jan 201920:00A-TeamSSD Opoeteren -
Zon 27 Jan 201914:30Lanaken VV A-Team-
Zat 02 Feb 201920:00A-TeamBokrijk Sport -
Zon 10 Feb 201915:00Opitter FC A-Team-
Zat 16 Feb 201920:00A-TeamHO Molenbeersel -
Zon 24 Feb 201915:00A-TeamUmitspor Maasmechelen -
Zon 10 Mrt 201915:00Calcio Genk A-Team-
Zon 17 Mrt 201915:00Grimbie 69 A-Team-
Zon 24 Mrt 201915:00Boorsem Sport A-Team-
Zat 30 Mrt 201920:00A-TeamAsNiel Utd -
Zon 07 Apr 201915:00Ven Maaseik A-Team-
Zon 14 Apr 201915:00A-TeamE Mechelen ad Maas B-

AMC = Algemeen forfait voor het volledige seizoen
FF = Forfait gegeven door deze ploeg
PP = Uitgestelde wedstrijd


Informatie over de reeks

Globale Rangschikking

Ranggespwinstgelijkverliesvoortegenpnt
1Boorsem Sport 431015410
1A-Team431011610
1AsNiel Utd 431014410
1Grimbie 69 431016410
5SSD Opoeteren 4301859
6Lanaken VV 4211657
7Genk VV 42021766
7Opitter FC 42024126
9E Mechelen ad Maas B41125114
9E Louwel 41127114
9SLW Maaseik 4112894
9Calcio Genk 4112574
9Umitspor Maasmechelen 3111564
14Ven Maaseik 40043210
14HO Molenbeersel 40044140
14Bokrijk Sport 3003250

Weekoverzicht periode van : tot

datumuurthuisuituitslag

Kalender

datumuurthuisuituitslag
 
Zat 01 Sep 201818:00Boorsem Sport AsNiel Utd 2-2
Zat 01 Sep 201818:00SSD Opoeteren Bokrijk Sport 1-0
Zat 01 Sep 201820:00Kab Opglabbeek E Louwel 3-3
 
Zon 02 Sep 201815:00Lanaken VV Umitspor Maasmechelen 1-1
Zon 02 Sep 201815:00HO Molenbeersel SLW Maaseik 1-3
Zon 02 Sep 201815:00Grimbie 69 Ven Maaseik 8-0
Zon 02 Sep 201815:00E Mechelen ad Maas BCalcio Genk 1-0
Zon 02 Sep 201815:00Opitter FC Genk VV 0-8
 
Zat 08 Sep 201820:00Lanaken VV Bokrijk Sport 3-2
Zat 08 Sep 201820:00Genk VV HO Molenbeersel 7-1
Zat 08 Sep 201820:00E Louwel Calcio Genk 3-1
 
Zon 09 Sep 201815:00Ven Maaseik Boorsem Sport 1-4
Zon 09 Sep 201815:00AsNiel Utd Umitspor Maasmechelen 3-0
Zon 09 Sep 201815:00SLW Maaseik Kab Opglabbeek 2-4
Zon 09 Sep 201815:00SSD Opoeteren Opitter FC 4-2
Zon 09 Sep 201815:00E Mechelen ad Maas BGrimbie 69 1-1
 
Zat 15 Sep 201818:00Kab Opglabbeek Genk VV 2-0
Zat 15 Sep 201820:00AsNiel Utd Ven Maaseik 5-0
 
Zon 16 Sep 201815:00Boorsem Sport E Mechelen ad Maas B6-1
Zon 16 Sep 201815:00HO Molenbeersel SSD Opoeteren 1-2
Zon 16 Sep 201815:00Grimbie 69 E Louwel 4-1
Zon 16 Sep 201815:00Opitter FC Lanaken VV 1-0
Zon 16 Sep 201815:00Calcio Genk SLW Maaseik 1-1
 
Zat 22 Sep 201819:30E Louwel Boorsem Sport 0-3
Zat 22 Sep 201820:00Lanaken VV HO Molenbeersel 2-1
Zat 22 Sep 201820:00E Mechelen ad Maas BAsNiel Utd 2-4
 
Zon 23 Sep 201815:00Genk VV Calcio Genk 2-3
Zon 23 Sep 201815:00SLW Maaseik Grimbie 69 2-3
Zon 23 Sep 201815:00SSD Opoeteren Kab Opglabbeek 1-2
Zon 23 Sep 201815:00Opitter FC Bokrijk Sport 1-0
Zon 23 Sep 201815:00Ven Maaseik Umitspor Maasmechelen 2-4
 
Zat 29 Sep 201820:00AsNiel Utd E Louwel -
Zat 29 Sep 201820:00Kab Opglabbeek Lanaken VV -
 
Zon 30 Sep 201815:00HO Molenbeersel Bokrijk Sport -
Zon 30 Sep 201815:00Ven Maaseik E Mechelen ad Maas B-
Zon 30 Sep 201815:00Umitspor Maasmechelen Opitter FC -
Zon 30 Sep 201815:00Boorsem Sport SLW Maaseik -
Zon 30 Sep 201815:00Grimbie 69 Genk VV -
Zon 30 Sep 201815:00Calcio Genk SSD Opoeteren -
 
Zat 06 Okt 201819:30E Louwel Ven Maaseik -
 
Zon 07 Okt 201815:00SSD Opoeteren Grimbie 69 -
Zon 07 Okt 201815:00Bokrijk Sport Kab Opglabbeek -
Zon 07 Okt 201815:00Opitter FC HO Molenbeersel -
Zon 07 Okt 201815:00SLW Maaseik AsNiel Utd -
Zon 07 Okt 201815:00Genk VV Boorsem Sport -
Zon 07 Okt 201815:00E Mechelen ad Maas BUmitspor Maasmechelen -
Zon 07 Okt 201815:00Lanaken VV Calcio Genk -
 
Zat 13 Okt 201820:00E Mechelen ad Maas BE Louwel -
Zat 13 Okt 201820:00AsNiel Utd Genk VV -
Zat 13 Okt 201820:00Kab Opglabbeek Opitter FC -
 
Zon 14 Okt 201815:00Umitspor Maasmechelen HO Molenbeersel -
Zon 14 Okt 201815:00Ven Maaseik SLW Maaseik -
Zon 14 Okt 201815:00Calcio Genk Bokrijk Sport -
Zon 14 Okt 201815:00Boorsem Sport SSD Opoeteren -
Zon 14 Okt 201815:00Grimbie 69 Lanaken VV -
 
Zat 20 Okt 201819:30Genk VV Ven Maaseik -
Zat 20 Okt 201820:00Lanaken VV Boorsem Sport -
 
Zon 21 Okt 201815:00Opitter FC Calcio Genk -
Zon 21 Okt 201815:00E Louwel Umitspor Maasmechelen -
Zon 21 Okt 201815:00HO Molenbeersel Kab Opglabbeek -
Zon 21 Okt 201815:00Bokrijk Sport Grimbie 69 -
Zon 21 Okt 201815:00SLW Maaseik E Mechelen ad Maas B-
Zon 21 Okt 201815:00SSD Opoeteren AsNiel Utd -
 
Zat 27 Okt 201819:30E Louwel SLW Maaseik -
Zat 27 Okt 201820:00E Mechelen ad Maas BGenk VV -
Zat 27 Okt 201820:00AsNiel Utd Lanaken VV -
 
Zon 28 Okt 201815:00Umitspor Maasmechelen Kab Opglabbeek -
Zon 28 Okt 201815:00Calcio Genk HO Molenbeersel -
Zon 28 Okt 201815:00Boorsem Sport Bokrijk Sport -
Zon 28 Okt 201815:00Ven Maaseik SSD Opoeteren -
Zon 28 Okt 201815:00Grimbie 69 Opitter FC -
 
Zon 04 Nov 201814:30SSD Opoeteren E Mechelen ad Maas B-
Zon 04 Nov 201814:30Bokrijk Sport AsNiel Utd -
Zon 04 Nov 201814:30SLW Maaseik Umitspor Maasmechelen -
Zon 04 Nov 201814:30HO Molenbeersel Grimbie 69 -
Zon 04 Nov 201814:30Kab Opglabbeek Calcio Genk -
Zon 04 Nov 201814:30Genk VV E Louwel -
Zon 04 Nov 201814:30Lanaken VV Ven Maaseik -
Zon 04 Nov 201814:30Opitter FC Boorsem Sport -
 
Zat 10 Nov 201819:30E Louwel SSD Opoeteren -
Zat 10 Nov 201820:00AsNiel Utd Opitter FC -
Zat 10 Nov 201820:00Kab Opglabbeek Grimbie 69 -
Zat 10 Nov 201820:00E Mechelen ad Maas BLanaken VV -
 
Zon 11 Nov 201814:30SLW Maaseik Genk VV -
Zon 11 Nov 201814:30Ven Maaseik Bokrijk Sport -
Zon 11 Nov 201814:30Boorsem Sport HO Molenbeersel -
Zon 11 Nov 201814:30Umitspor Maasmechelen Calcio Genk -
 
Zat 17 Nov 201820:00Lanaken VV E Louwel -
Zat 17 Nov 201820:00Kab Opglabbeek Boorsem Sport -
 
Zon 18 Nov 201814:30Genk VV Umitspor Maasmechelen -
Zon 18 Nov 201814:30Opitter FC Ven Maaseik -
Zon 18 Nov 201814:30HO Molenbeersel AsNiel Utd -
Zon 18 Nov 201814:30Calcio Genk Grimbie 69 -
Zon 18 Nov 201814:30SSD Opoeteren SLW Maaseik -
Zon 18 Nov 201814:30Bokrijk Sport E Mechelen ad Maas B-
 
Zat 24 Nov 201819:30Genk VV SSD Opoeteren -
Zat 24 Nov 201819:30E Louwel Bokrijk Sport -
Zat 24 Nov 201820:00AsNiel Utd Kab Opglabbeek -
Zat 24 Nov 201820:00E Mechelen ad Maas BOpitter FC -
 
Zon 25 Nov 201814:30Boorsem Sport Calcio Genk -
Zon 25 Nov 201814:30Ven Maaseik HO Molenbeersel -
Zon 25 Nov 201814:30Umitspor Maasmechelen Grimbie 69 -
Zon 25 Nov 201814:30SLW Maaseik Lanaken VV -
 
Zat 01 Dec 201820:00Kab Opglabbeek Ven Maaseik -
 
Zon 02 Dec 201814:30Bokrijk Sport SLW Maaseik -
Zon 02 Dec 201814:30Grimbie 69 Boorsem Sport -
Zon 02 Dec 201814:30HO Molenbeersel E Mechelen ad Maas B-
Zon 02 Dec 201814:30Lanaken VV Genk VV -
Zon 02 Dec 201814:30Opitter FC E Louwel -
Zon 02 Dec 201814:30Calcio Genk AsNiel Utd -
Zon 02 Dec 201814:30Umitspor Maasmechelen SSD Opoeteren -
 
Zat 08 Dec 201819:30Genk VV Bokrijk Sport -
Zat 08 Dec 201819:30E Louwel HO Molenbeersel -
Zat 08 Dec 201820:00AsNiel Utd Grimbie 69 -
Zat 08 Dec 201820:00E Mechelen ad Maas BKab Opglabbeek -
 
Zon 09 Dec 201814:30SSD Opoeteren Lanaken VV -
Zon 09 Dec 201814:30Ven Maaseik Calcio Genk -
Zon 09 Dec 201814:30Boorsem Sport Umitspor Maasmechelen -
Zon 09 Dec 201814:30SLW Maaseik Opitter FC -
 
Zat 15 Dec 201819:30E Louwel Kab Opglabbeek -
Zat 15 Dec 201819:30Genk VV Opitter FC -
Zat 15 Dec 201820:00AsNiel Utd Boorsem Sport -
 
Zon 16 Dec 201814:30Calcio Genk E Mechelen ad Maas B-
Zon 16 Dec 201814:30Umitspor Maasmechelen Lanaken VV -
Zon 16 Dec 201814:30Bokrijk Sport SSD Opoeteren -
Zon 16 Dec 201814:30Ven Maaseik Grimbie 69 -
Zon 16 Dec 201814:30SLW Maaseik HO Molenbeersel -
 
Zat 22 Dec 201814:30Umitspor Maasmechelen Bokrijk Sport -
 
Zat 05 Jan 201920:00Kab Opglabbeek SLW Maaseik -
 
Zon 06 Jan 201914:30Grimbie 69 E Mechelen ad Maas B-
Zon 06 Jan 201914:30Bokrijk Sport Lanaken VV -
Zon 06 Jan 201914:30Boorsem Sport Ven Maaseik -
Zon 06 Jan 201914:30HO Molenbeersel Genk VV -
Zon 06 Jan 201914:30Opitter FC SSD Opoeteren -
Zon 06 Jan 201914:30Umitspor Maasmechelen AsNiel Utd -
Zon 06 Jan 201914:30Calcio Genk E Louwel -
 
Zat 12 Jan 201919:30Genk VV Kab Opglabbeek -
Zat 12 Jan 201919:30E Louwel Grimbie 69 -
Zat 12 Jan 201920:00E Mechelen ad Maas BBoorsem Sport -
 
Zon 13 Jan 201914:30Bokrijk Sport Umitspor Maasmechelen -
Zon 13 Jan 201914:30SLW Maaseik Calcio Genk -
Zon 13 Jan 201914:30SSD Opoeteren HO Molenbeersel -
Zon 13 Jan 201914:30Ven Maaseik AsNiel Utd -
Zon 13 Jan 201914:30Lanaken VV Opitter FC -
 
Zat 19 Jan 201920:00Kab Opglabbeek SSD Opoeteren -
Zat 19 Jan 201920:00AsNiel Utd E Mechelen ad Maas B-
 
Zon 20 Jan 201914:30Umitspor Maasmechelen Ven Maaseik -
Zon 20 Jan 201914:30Calcio Genk Genk VV -
Zon 20 Jan 201914:30Grimbie 69 SLW Maaseik -
Zon 20 Jan 201914:30HO Molenbeersel Lanaken VV -
Zon 20 Jan 201914:30Boorsem Sport E Louwel -
Zon 20 Jan 201914:30Bokrijk Sport Opitter FC -
 
Zon 27 Jan 201914:30SLW Maaseik Boorsem Sport -
Zon 27 Jan 201914:30Bokrijk Sport HO Molenbeersel -
Zon 27 Jan 201914:30SSD Opoeteren Calcio Genk -
Zon 27 Jan 201914:30Genk VV Grimbie 69 -
Zon 27 Jan 201914:30Lanaken VV Kab Opglabbeek -
Zon 27 Jan 201914:30Opitter FC Umitspor Maasmechelen -
Zon 27 Jan 201914:30E Louwel AsNiel Utd -
Zon 27 Jan 201914:30E Mechelen ad Maas BVen Maaseik -
 
Zat 02 Feb 201920:00AsNiel Utd SLW Maaseik -
Zat 02 Feb 201920:00Kab Opglabbeek Bokrijk Sport -
 
Zon 03 Feb 201915:00Grimbie 69 SSD Opoeteren -
Zon 03 Feb 201915:00Ven Maaseik E Louwel -
Zon 03 Feb 201915:00HO Molenbeersel Opitter FC -
Zon 03 Feb 201915:00Boorsem Sport Genk VV -
Zon 03 Feb 201915:00Umitspor Maasmechelen E Mechelen ad Maas B-
Zon 03 Feb 201915:00Calcio Genk Lanaken VV -
 
Zat 09 Feb 201919:30E Louwel E Mechelen ad Maas B-
Zat 09 Feb 201919:30Genk VV AsNiel Utd -
 
Zon 10 Feb 201915:00HO Molenbeersel Umitspor Maasmechelen -
Zon 10 Feb 201915:00Bokrijk Sport Calcio Genk -
Zon 10 Feb 201915:00SLW Maaseik Ven Maaseik -
Zon 10 Feb 201915:00SSD Opoeteren Boorsem Sport -
Zon 10 Feb 201915:00Lanaken VV Grimbie 69 -
Zon 10 Feb 201915:00Opitter FC Kab Opglabbeek -
 
Zat 16 Feb 201920:00AsNiel Utd SSD Opoeteren -
Zat 16 Feb 201920:00E Mechelen ad Maas BSLW Maaseik -
Zat 16 Feb 201920:00Kab Opglabbeek HO Molenbeersel -
 
Zon 17 Feb 201915:00Calcio Genk Opitter FC -
Zon 17 Feb 201915:00Ven Maaseik Genk VV -
Zon 17 Feb 201915:00Boorsem Sport Lanaken VV -
Zon 17 Feb 201915:00Umitspor Maasmechelen E Louwel -
Zon 17 Feb 201915:00Grimbie 69 Bokrijk Sport -
 
Zat 23 Feb 201919:30Genk VV E Mechelen ad Maas B-
 
Zon 24 Feb 201915:00Bokrijk Sport Boorsem Sport -
Zon 24 Feb 201915:00SSD Opoeteren Ven Maaseik -
Zon 24 Feb 201915:00SLW Maaseik E Louwel -
Zon 24 Feb 201915:00Kab Opglabbeek Umitspor Maasmechelen -
Zon 24 Feb 201915:00HO Molenbeersel Calcio Genk -
Zon 24 Feb 201915:00Lanaken VV AsNiel Utd -
Zon 24 Feb 201915:00Opitter FC Grimbie 69 -
 
Zat 09 Mrt 201919:30E Louwel Genk VV -
Zat 09 Mrt 201920:00AsNiel Utd Bokrijk Sport -
Zat 09 Mrt 201920:00E Mechelen ad Maas BSSD Opoeteren -
 
Zon 10 Mrt 201915:00Ven Maaseik Lanaken VV -
Zon 10 Mrt 201915:00Boorsem Sport Opitter FC -
Zon 10 Mrt 201915:00Grimbie 69 HO Molenbeersel -
Zon 10 Mrt 201915:00Umitspor Maasmechelen SLW Maaseik -
Zon 10 Mrt 201915:00Calcio Genk Kab Opglabbeek -
 
Zat 16 Mrt 201919:30Genk VV SLW Maaseik -
 
Zon 17 Mrt 201915:00HO Molenbeersel Boorsem Sport -
Zon 17 Mrt 201915:00Calcio Genk Umitspor Maasmechelen -
Zon 17 Mrt 201915:00SSD Opoeteren E Louwel -
Zon 17 Mrt 201915:00Bokrijk Sport Ven Maaseik -
Zon 17 Mrt 201915:00Opitter FC AsNiel Utd -
Zon 17 Mrt 201915:00Grimbie 69 Kab Opglabbeek -
Zon 17 Mrt 201915:00Lanaken VV E Mechelen ad Maas B-
 
Zat 23 Mrt 201919:30E Louwel Lanaken VV -
Zat 23 Mrt 201920:00AsNiel Utd HO Molenbeersel -
Zat 23 Mrt 201920:00E Mechelen ad Maas BBokrijk Sport -
 
Zon 24 Mrt 201915:00Ven Maaseik Opitter FC -
Zon 24 Mrt 201915:00SLW Maaseik SSD Opoeteren -
Zon 24 Mrt 201915:00Grimbie 69 Calcio Genk -
Zon 24 Mrt 201915:00Umitspor Maasmechelen Genk VV -
Zon 24 Mrt 201915:00Boorsem Sport Kab Opglabbeek -
 
Zat 30 Mrt 201920:00Kab Opglabbeek AsNiel Utd -
 
Zon 31 Mrt 201915:00HO Molenbeersel Ven Maaseik -
Zon 31 Mrt 201915:00Bokrijk Sport E Louwel -
Zon 31 Mrt 201915:00SSD Opoeteren Genk VV -
Zon 31 Mrt 201915:00Grimbie 69 Umitspor Maasmechelen -
Zon 31 Mrt 201915:00Calcio Genk Boorsem Sport -
Zon 31 Mrt 201915:00Opitter FC E Mechelen ad Maas B-
Zon 31 Mrt 201915:00Lanaken VV SLW Maaseik -
 
Zon 07 Apr 201915:00E Mechelen ad Maas BHO Molenbeersel -
Zon 07 Apr 201915:00Ven Maaseik Kab Opglabbeek -
Zon 07 Apr 201915:00SLW Maaseik Bokrijk Sport -
Zon 07 Apr 201915:00Genk VV Lanaken VV -
Zon 07 Apr 201915:00Boorsem Sport Grimbie 69 -
Zon 07 Apr 201915:00E Louwel Opitter FC -
Zon 07 Apr 201915:00SSD Opoeteren Umitspor Maasmechelen -
Zon 07 Apr 201915:00AsNiel Utd Calcio Genk -
 
Zon 14 Apr 201915:00Lanaken VV SSD Opoeteren -
Zon 14 Apr 201915:00Grimbie 69 AsNiel Utd -
Zon 14 Apr 201915:00Umitspor Maasmechelen Boorsem Sport -
Zon 14 Apr 201915:00Opitter FC SLW Maaseik -
Zon 14 Apr 201915:00Bokrijk Sport Genk VV -
Zon 14 Apr 201915:00Kab Opglabbeek E Mechelen ad Maas B-
Zon 14 Apr 201915:00HO Molenbeersel E Louwel -
Zon 14 Apr 201915:00Calcio Genk Ven Maaseik -

Specifieke informatie voor de ploeg

De trainers kunnen hier informatie m.b.t. de start van de trainingen,afspraken enz... vermelden. Deze informatie moeten ze even sturen naar de webmaster en die zal voor de verdere verwerking zorgen. Uiteraard kan hij ook gebruik maken van het forum waar iedere ploeg een eigen stukje kan hebben.

Rangschikking

A-Team

STPloegMatch W  G  V pnt
1  Boorsem Sport 431010
1  Opglabbeek431010
1  AsNiel Utd 431010
1  Grimbie 69 431010
5  SSD Opoeteren 43019
6  Lanaken VV 42117
7  Genk VV 42026
7  Opitter FC 42026
9  E Mechelen ad Ma41124
9  E Louwel 41124
9  SLW Maaseik 41124
9  Calcio Genk 41124
9  Umitspor Maasmec31114
14  Ven Maaseik 40040
14  HO Molenbeersel 40040
14  Bokrijk Sport 30030

Sponsors

Bel ons !! Klik hier voor de mogelijkheden

Shirt-sponsor

Training-sponsor

Ploeg-sponsor

Uit sympathie

Reeds vanaf € 20. Klik hier